Автор Тема: stiliana3 - "Копирайтър и преводач" от Фриланса  (Прочетена 45 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1508
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
stiliana3 - "Копирайтър и преводач" от Фриланса
« -: септември 17, 2017, 09:04:52 am »
Потребителят stiliana3 от Фриланса е пълна некадърност и загуба на време. Представя се за учителка по английски език (слава богу, че не е учила децата ми) и предлага преводи и копирайт услуги във Фриланса.

Поръчах и да направи една пробна статия, след което я включих в проекта. Към момента нямах време да проверя ревюто ѝ, и оставих това за по-късен етап. Бяха и дадени 7 дни, за написването на 2 100 думи, но тя поиска още 2, тъй като са ѝ били недостатъчни... Съгласих се!

Едва вчера се поосвободих малко и реших да видя как се е справила с пробната статия и останах разочарован, не беше изпълнила никакви изисквания за уникалност. Работата и беше копи/пейст, като тук-там беше подменила изрази...

Редакторката, ме беше предупредила, че въпросната личност... не е много надеждна, но понеже проектът е голям и спешен, бях решил да се доверя на новото момиче. Грешка!

"Не е зле, но можеше и малко повече старание да се вложи
Написана е разбираемо, но подредбата не ми харесва
Ти си преценявай"

При направената забележка и молба за работа с по-високи критерии, stiliana3 отказа едностранно работата от проекта.

Име: Стилияна Тодорова
Имейл: stiliana.1981@abv.bg

ПП. Пробната ѝ статия: