Автор Тема: JTN PANEL - Попълване на анкети  (Прочетена 2113 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
JTN PANEL - Попълване на анкети
« -: март 23, 2016, 10:27:09 am »
Друг много добър сайт с който работя вече от 4 години е JTN PANEL - Попълване на анкети. Сайта е много коректен и винаги плаща навреме. При всяка попълнена анкета получавате точки. При достигане на 100 точки получавате право да ги обмените за паричния им еквивалент. 1 точка е равна на 0.50 лв.
Подробностите можете да научите, след като посетите самия сайт. Успех!

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Re: JTN PANEL - Попълване на анкети
« Отговор #1 -: октомври 24, 2016, 08:27:28 pm »
Здравей, ще погледна сайтчето, наистина изглежда според описанието доста добре. Благодаря, че сподели!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #2 -: ноември 08, 2016, 10:32:02 am »
Преди време много цъках по такива сайтове. Само дето трудно намираш survey за България, а в бг анкетите са през 10 дена. Имаш ли представа колко пари може да се докара от този сайт месечно? Да речем, че не се пропуска анкета. На колко време ги дава и по колко?

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #3 -: ноември 08, 2016, 03:33:57 pm »
Преди време много цъках по такива сайтове. Само дето трудно намираш survey за България, а в бг анкетите са през 10 дена. Имаш ли представа колко пари може да се докара от този сайт месечно? Да речем, че не се пропуска анкета. На колко време ги дава и по колко?

Всичко зависи дали отговаряш за определе анкета. Например, аз вече съм взел 3 пъти по 50 лв за последната година и половина, като в момента имам отново събрани 90 точки, което е 45 лв ( на 50 лв плаща). И средно ми се пада да вземам по 50 лв за най-много около 6 месеца, докато жена ми също е регистрирана, но вече една година не може ца направи 100 точки... (за момента има 87).  Просто не ми пречи нищо, от време на време да отделям по няколко минути, за да отговоря на техните въпроси! Абсолютно коректни са! За момента, гарантирам!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #4 -: ноември 08, 2016, 04:06:52 pm »
Всичко зависи дали отговаряш за определе анкета. Например, аз вече съм взел 3 пъти по 50 лв за последната година и половина, като в момента имам отново събрани 90 точки, което е 45 лв ( на 50 лв плаща). И средно ми се пада да вземам по 50 лв за най-много около 6 месеца, докато жена ми също е регистрирана, но вече една година не може ца направи 100 точки... (за момента има 87).  Просто не ми пречи нищо, от време на време да отделям по няколко минути, за да отговоря на техните въпроси! Абсолютно коректни са! За момента, гарантирам!

Зариби ме... хахах... Действам. Молбата ми е ако имаш още подобни сайтчета, метни ми линковете да действам и аз. Доволен съм. Благодаря за инфото.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #5 -: ноември 08, 2016, 04:10:40 pm »
Интересен сайт. Както всички знаем, за да ни пращат много анкети за решаване, трябва да отговаряме за изискванията им и за това ни дават да си напишем информация , и по нея да ни пращат анкети. Дали има печеливша информация за профил, при който да пуска по-често анкети за решаване. Знам, че в нашата държава има много сайтове за подобни решаване на анкети, но като цъкнеш да решаваш, ти показва, че няма никакви. Значи 100 точки са около 50 лв, минимума. За колко ли време ще се направят тези точки?

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #6 -: ноември 08, 2016, 06:05:06 pm »
Зариби ме... хахах... Действам. Молбата ми е ако имаш още подобни сайтчета, метни ми линковете да действам и аз. Доволен съм. Благодаря за инфото.

Веднага мога да ти дам сайт, който изпълняваш задачи. Ако имаш интерес, ще ти дам линк към темата на самия сайт. Плаща, имам изкарани 2$ от него.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #7 -: ноември 08, 2016, 09:40:41 pm »

Има, в същата секция. Маркет агентс, плаща над 2€ и дава 1€, ако поканиш приятел! Дай си имейл, за да те поканя!  ;)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #8 -: ноември 09, 2016, 09:54:46 am »
Има, в същата секция. Маркет агентс, плаща над 2€ и дава 1€, ако поканиш приятел! Дай си имейл, за да те поканя!  ;)

helfenbg@gmail.com
Тия евракита звучат доста добре. А дава ли ти бонуси като попълвам и аз анкети. Някакви приноси допълнителни а у или се ограничава до едното евро за покана. И предполагам трябва да се работи, щот аз мога да си поканя 100 фейк акаунта и да не попълнят нито 1 анкета.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #9 -: ноември 09, 2016, 11:11:06 am »
helfenbg@gmail.com
Тия евракита звучат доста добре. А дава ли ти бонуси като попълвам и аз анкети. Някакви приноси допълнителни а у или се ограничава до едното евро за покана. И предполагам трябва да се работи, щот аз мога да си поканя 100 фейк акаунта и да не попълнят нито 1 анкета.

Плаща ти веднага след като поканеният направи първата си анкета. Не са глупави! :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #10 -: ноември 09, 2016, 11:15:10 am »
helfenbg@gmail.com

Дай друг имейл адрес, този май не е читав???!
"Имейл адрес на получателя:*
helfenbg@gmail.com
Невалиден имейл адрес!"

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #11 -: ноември 09, 2016, 11:23:46 am »
Този ми е. Пейпала всичко там блъскам.

HELFENBG@GMAIL.COM без главните букви. Няма как да е проблемен.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #12 -: ноември 09, 2016, 03:57:57 pm »
Този ми е. Пейпала всичко там блъскам.

HELFENBG@GMAIL.COM без главните букви. Няма как да е проблемен.

Сега стана! Поканил съм те! Успех!

Неактивен mis_hell

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #13 -: ноември 21, 2016, 08:40:58 pm »
Аз от година и половина горе-долу попълвам анкетите  на JTN PANEL и досега точките са ми едва 45, няма много често изпратени анкети,  понякога доста бързо приключва и ми дава само 1 точка, защото не съм в търсената група или имат вече събрани отговори от такава група хора,Затова си мисля, че хем е хубаво да си от масовите мнения, хем пък и да не си. Засега само веднъж ми се случи самата анкета да не е активна когато я отворя, тъй като не  е била отворена веднага,затова сега гледам постоянно за получени анкети.
Ако  знaете и други тaкивa сaйтове, може дa ме покaните и мен! Пощaтa ми е mis_hell@abv.bg

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #14 -: ноември 21, 2016, 09:14:03 pm »
Аз от година и половина горе-долу попълвам анкетите  на JTN PANEL и досега точките са ми едва 45, няма много често изпратени анкети,  понякога доста бързо приключва и ми дава само 1 точка, защото не съм в търсената група или имат вече събрани отговори от такава група хора,Затова си мисля, че хем е хубаво да си от масовите мнения, хем пък и да не си. Засега само веднъж ми се случи самата анкета да не е активна когато я отворя, тъй като не  е била отворена веднага,затова сега гледам постоянно за получени анкети.
Ако  знaете и други тaкивa сaйтове, може дa ме покaните и мен! Пощaтa ми е mis_hell@abv.bg

При този сайт е много важно, след като получиш анкетата на имейла, веднага да седнеш и да я попълниш, защото има много потребители и бързо се набират нужния брой отговори на анкетите! Успех! :)