Автор Тема: Клавиатурата и мишката - оръжието на всеки геймър  (Прочетена 226 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1744
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Клавиатурата и мишката - оръжието на всеки геймър

Без значение, какви са разбиранията ви за геймърите, какъв тип хора са или с какво се занимават през свободното си време, но всеки знае, че за добрата игра, ако нямаш качествени мишка и клавиатура, то тогава много трудно, ще станеш добър.

Естествено има случай, когато може да ползвате най-обикновени мишка и клавиатура, но те имат само базовите функции. Колкото повече пари похарчите за тези два продукта, толкова повече функции, ще имате и повече удобства ще получите. Понякога инвестицията наистина е добра, защото, колкото и да не ви се вярва, това може да ви спести време.

Ако сте запален геймър, то тогава сте наясно, колко важно е времето във всеки един момент.

Дори вече при конзолните игри, се обмислят варианти за игра с клавиатура и мишка, а не с познатия ни на всички „джойстик“. Мишката и клавиатурата, са много по-прецизни и могат да послужат за много повече от една игра. За пример, с джойстик много трудно бихте писали в скайп, но с клавиатурата можете и да играете и да пишете.

Много от вас ще кажат, че все пак това е контролер за игрова конзола и са прави, но когато става дума за геймърски турнири, там се играе с клавиатури и мишки. Колкото по-качествени са те, толкова по-добър може да бъде един играч. Във всеки един от вас, може да се крие потенциален шампион, но ако неговата клавиатура, няма няколко бутона, защото е прекалено стара или мишката има изхабен кабел и от време на време прекъсва, това може да се сериозни проблеми за всеки един геймър и дори бъдещ шампион.

Когато един геймър си купува клавиатура или мишка, те буквално ъпгрейдват техният арсенал, за да могат винаги да са на върха. Колкото повече функции има една мишка или клавиатура, толкова повече опции, ще има играча. Това става като мания, постоянно да имаш по-доброто от двете, като винаги се стремиш да постигаш високи резултати. Точно това е в основата на логиката на всеки геймър.

DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
Re: Клавиатурата и мишката - оръжието на всеки геймър
« Отговор #1 -: август 03, 2017, 12:05:41 am »
Тази тема ме върна няколко години назад, когато цъкахме с часове на Нинтендото. Разнообразни игри с управление от 10 копчета, ако не се лъжа. Или пък след това - любимата ми FIFA 07. Можеше дори и без мишка да се играе. Но вече времената са други. Действително едно качествено гейминг изживяване изисква наличието на качествени клавиатура и мишка.

Неактивен Philosopher

• Global Moderator
  • Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • Публикации: 137
  • Остави рейтинг: +12/-0
« Отговор #2 -: август 07, 2017, 09:46:52 am »
Тази статия и мен ме върна назад във времето. Помня как всяка вечер си говорехме по скайп и изпълнявахме мисии на gta, играехме фифа, правехме състезания на nfs в късните часове. До 4-5 вечерта съм стоял пред компютъра, говорейки си с приятели. Беше много забавно.

DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

« Отговор #2 -: август 07, 2017, 09:46:52 am »