Автор Тема: Качеството или количеството  (Прочетена 471 пъти)

Неактивен sixking

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
Качеството или количеството
« -: март 15, 2016, 08:20:28 pm »
Значи, ако има още такива, които се чудят дали е по-добре да напълнят сайта си с копирано съдържание било то клипове или текст, просто не го правете.

Може да си изпатите от търсачките, да не говорим, че и за авторство може да ви погнат. По-добре си оставете малко време да пишете смислени текстове. Те са къде, къде по-добра опция от това, да копирате като луди. Много по-добре за SEO Оптимизацията.

Ако пак не сте разбрали - по-добре ли ще е да си ремонтирате колата, по най-бързи и евтин начин или да и отделите време и да знаете, че сте си свършили работата правилно?

Неактивен Bonin

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 10
  • Остави рейтинг: +6/-0
    • Dommt
Re: Качеството или количеството
« Отговор #1 -: март 17, 2016, 09:27:58 pm »
Определено това е по-добрият вариан, един текст дори и да не е перфектно написан, но да се усеща от читателите, че е писан с желание и от човек разбиращ си от работата е много по-полезен от 5 копирани ( ... а и ще изпитате удоволствие като видите лайкванията и шерванията :) )

Неактивен pepo_999

• Newbie
  • Публикации: 19
  • Остави рейтинг: +6/-0
« Отговор #2 -: март 24, 2016, 12:56:12 pm »
Не винаги качеството за съжаление носи резултат, наблюдават се доста сайтове наблъскани с копирани новини и статии от къде ли не и излизащи в челни позиции, всичко по скоро опира до това дали имаш трафик към сайта или не. Сайт с изцяло уникално съдържание и без трафик ще остане назад от сайт наблъскан с копи пасте и хиляден трафик на ден
Къде в БГ - инфор

VickieEi

• Гост
Качеството или количеството
« Отговор #3 -: март 25, 2016, 01:28:21 am »
Твърдо съм за старите . Всичко е по-качествено. Относно визията , новите ми приличат на насекомо под лупа , а онова си е МОТОР. Относно това че сменяш свещите всяка година - да , обаче старият двигател има има 3 пъти повече ресурс от новите. " Едно време мотоциклетите се правеха от техници , а сега от икономисти"

Неактивен viatans

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 94
  • Остави рейтинг: +33/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #4 -: април 14, 2016, 10:38:11 am »
Аз обичам да пиша и не ми се е налагало да търся съдържание. Много е неприятно, когато виждам мои текстове, копирани без разрешението и още по-зле, без да споменат източника. Знам, че е неизбежно, виждам как други се облагодетелстват от труда и вдъхновението на други.
Все пак аз предпочитам да работя по моя си начин, бавно, без да търся бърза печалба.
Затова не давам съвет, всеки сам избира как да се държи в Интернет.
Но пиша мнението си, та тези от стремящите се към бърза печалба,  но все още имащи съвест да се замислят.
Не просто се ощетява конкретен човек и сайт, когато се копира, но се и спами Интернет  с излишно количество, безкрайно повтаряща се информация. Така той просто се задръства, и на всички ни става все по-трудно да намираме нужната качествена информация. Така, че всичко се връща, всички ще губим все повече време и нерви, за да работим, за намираме нужното и да се забавляваме в Интернет.

Аз съм за качеството, добрата оптимизация на съдържанието и най-вече за уникалността. Само уникалната ИДЕЯ е тази, която ще отличи едно нещо от купчината.
Успех и умната!

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #5 -: ноември 21, 2016, 10:14:20 pm »
Съгласна съм. Самата аз се "опарих" и първият ми блог беше само с копирана информация. То по-скоро беше, за да се науча как се върти блог, та затова... Естествено, нямах никаква посещаемост и си навлякох малък проблем с един от действителните автори на статиите.  :-X
После започнах сама да си ги пиша, отделях доста време, отделно имах и желание - и резултатът е налице. Сравнително добри посещения, стотици споделяния на статията ми и кеф от работата.  8)

Неактивен elemag

• Newbie
  • Публикации: 27
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #6 -: март 02, 2017, 10:37:23 pm »
Определено качеството е по важно. Освен това, когато пишеш сам става нещо уникално. Чувстваш го като твое дете. Просто ти дава смисъл и ти е кеф да работиш.

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #7 -: август 02, 2017, 10:47:53 pm »
Досетих се за един любопитен паралел. Същият въпрос не може ли да се зададе в определен аспект и към собственото ни поведение? На какво да заложим, ако търсим даден резултат (например - да ни харесват) - да подражаваме на други хора или да се постараем да бъдем оригинални в държанието си? Не искам да обидя никой - всеки човек понякога се учи на нови неща, като имитира другите. А да разкриеш себе си често е голямо предизвикателство.

А ако говорим строго по темата, според мен и двете - голямо количество от свои качествени материали.

Неактивен Boshooo

• Newbie
  • Публикации: 5
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #8 -: август 03, 2017, 11:01:16 pm »
Според мен, качеството винаги ще бъде по-важно от количеството, тъй като ако сайтът ви е насочен към дадена тема, повечето хора, които се интересуват от това вече са изчели повечето неща и има голяма вероятност като попаднат на вашият сайт и видят копирана информация да останат с лошо впечатление, а дори и да не се върнат повече!