Автор Тема: Сподели сайта си.  (Прочетена 603 пъти)

Неактивен sixking

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
Сподели сайта си.
« -: март 15, 2016, 08:16:13 pm »
Една тема, в която да споделяте сайтовете си.
Знам, че може да ви изглежда като активен спам, но има много форуми с такава тема, защо не и тук?

Неактивен planinar

• Newbie
  • Публикации: 12
  • Остави рейтинг: +5/-0
    • planinar.org
Re: Сподели сайта си.
« Отговор #1 -: март 16, 2016, 11:15:01 am »
Ще се възползвам от предложението  :)
Моят сайт е planinar.org. Той е създаден, развиван и поддържан, като портал за всичко свързано с планините и туризма в България. Опитва са да покаже красотите на българската природа, така че повече хора да се убедят какво истинско богатство имаме.

Неактивен viatans

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 94
  • Остави рейтинг: +33/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #2 -: май 13, 2016, 05:05:33 pm »
Сайт за любителите на ръчно направени неща. Казва се Кутия със спомени и мечти. Понякога се приютяваме към някое реално събитие, за арт техники и занаяти и си мечтаем един ден да си имаме истинско ателие.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #3 -: май 15, 2016, 10:11:27 pm »
Моят най-любим сайт е сайта за образованиие - obrazovani.info в него публикувам много новини и интересни материали от областта на образованието. Не го развивам активно, колкото ми се иска, но за сега съм доволен от резултатите които постига. Естествено винаги може и по-добре.

Неактивен sixking

• Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
« Отговор #4 -: май 21, 2016, 10:51:11 pm »
Сайт за любителите на ръчно направени неща. Казва се Кутия със спомени и мечти. Понякога се приютяваме към някое реално събитие, за арт техники и занаяти и си мечтаем един ден да си имаме истинско ателие.

Много готино сайтче, обожавам ги такива с такава винтидж тематика и графики. Малко трябва да го забързате само, че зарежда досадно.

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #5 -: май 22, 2016, 12:08:31 am »

Да, наистина много готино сайтче! Успех!

Неактивен Nandi

• Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 305
  • Остави рейтинг: +72/-0
« Отговор #6 -: май 22, 2016, 10:57:40 pm »
Всички сайтове са добри и много полезни за своята ниша. Успех на всички. :)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
« Отговор #7 -: май 23, 2016, 09:29:37 pm »
Любимото ми сайтче, което всъщност не е пуснато все още официално е OTGOVOR.net  може да изглежда като стандартен сайт за въпроси и отговори, а и е точно такъв. Може да дадете насоки какво може да се промени или какво да се добави, и дали изобщо има смисъл от такива сайтове. Благодаря.

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **
  • Публикации: 305
  • Остави рейтинг: +72/-0
« Отговор #8 -: май 23, 2016, 09:47:28 pm »
Любимото ми сайтче, което всъщност не е пуснато все още официално е OTGOVOR.net  може да изглежда като стандартен сайт за въпроси и отговори, а и е точно такъв. Може да дадете насоки какво може да се промени или какво да се добави, и дали изобщо има смисъл от такива сайтове. Благодаря.

Kато идея и предназначение, сайтът ти ми харесва, но се сблъсках с проблем - регистрацията. Опитах да направя рег и останах доволна, че процесът е максимално опростен, отговор на мейл - автоматичен. Проблемът възникна, когато опитах да въведа парола - не приема нито един вариант. Във формата за рег нямаше опция въведи парола (чудесно), в мейла имаше линк, който да последвам, за да избера парола - последвах. Да, ама системата не ми приема нито една въведена парола - всички бяха отчетени като грешка. Случвало ми се е един-два пъти, но като цяло се регвам лесно във форуми. Трябва да обясниш какви са тънкостите с паролата или да оправиш този проблем, защото повечето потребители ще се откажат да се включат във форума ти.

Възможно е аз да греша някъде, но трябва да кажеш: Къде? :)
Поздрави.

Неактивен Koptec

• Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
« Отговор #9 -: май 24, 2016, 11:19:57 pm »
Благодаря ти за отзива Нанди,  аз също пробвах да се пререгистрирам наново и наистина го има този проблем. Всъщност системата ти генерира парола която трябва да използваш но това не е целта на сайта, а по- скоро всеки да може да се регистрира с един клик да си зададе въпроса и да получи отговор евентуално. Дори бях решил да има възможност да се задават въпросите без да се изисква регистрация, но от гледна точка и на хостинга и на самият сайт е нужна някаква регистрация.
Ще се оправи това, ако само това ти е направило впечатление, ако има нещо друго колеги моля казвайте.

Активен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #10 -: юли 11, 2016, 09:54:28 pm »
Ето 3 мои нови проектчета:
1. БГ
2. БГ
3. ЕН

Неактивен pepinka

• Newbie
  • Публикации: 7
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #11 -: февруари 27, 2017, 10:49:05 pm »
И едно сайтче от най-новия член. Българският фен сайт на Манчестър Юнайтед - сайтът вече започна второто си десетилетие онлайн. :)

Активен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #12 -: април 21, 2017, 05:03:43 pm »
Ето най-новото ми проектче! Дано да има ефект! В начален стадий е още, но ...

От сорта на любимото ми домейн портфолио!

Приемам всякакви критики, стига да са аргументирани и безплатни съвети! ;) Благодаря!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #13 -: април 21, 2017, 05:17:23 pm »
Ето най-новото ми проектче! Дано да има ефект! В начален стадий е още, но ...

От сорта на любимото ми домейн портфолио!

Приемам всякакви критики, стига да са аргументирани и безплатни съвети! ;) Благодаря!
Няма критика, прекрасно, много добре се е получило. Всичко е на ниво! (clap)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #14 -: май 30, 2017, 04:22:43 pm »
https://www.insurancehelpbg.info/

insurancehelp е първият информационен портал за общо застраховане и животозастраховане в България, създаден от млади, иновативни, предприемчиви хора, с обща идеология. Предназначението на портала е да предоставя изчерпателна информация в сферата на застраховането. Всеки посетител разполага с неограничен достъп до цялата информация в портала напълно БЕЗПЛАТНО.

Идеологията, която ни обедини е създаването на достъпна информация за обществото. Целият екип на insurancehelp е на Ваше разположение. Напълно БЕЗПЛАТНО ще съдейства за разрешаването на вашите проблеми, затруднения и ще предоставя необходимата информация. Ако имате нужда от помощ свържете се с нас чрез формата за контакти!

Предвидливият човек или добрият бизнесмен никога не пренебрегва съществуването на риска. Той търси начини за избягването му, за неговото намаляване или за компенсиране на последиците от проявлението му.

Отварянето на България към другите държави е съпроводено със засилен интерес към застраховането. Много от потребителите на застрахователната услуга обаче не са запознати с нейната същност и с организационните й особености. Тук ще се намесим ние!