Автор Тема: Прегледи на страницата  (Прочетена 181 пъти)

Неактивен yoshka

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
Прегледи на страницата
« -: декември 11, 2016, 04:15:29 pm »
Здравейте! Искам да попитам нещо по-запознатите с управлението на страници във facebook, макар че може да им се стори малко смешно това невежество.  :-[
Имам една страница, която беше създадена малко на шега. Бях я зарязала, но след като видях, че набира последователи, се заех по-сериозно с администрирането й. Занимавам се с нея от около година, но все още не разбирам за какво точно служи в сектор "Анализи"  графиките "Прегледи на страницата".
Получавам известия, винаги когато някой е прегледал страницата, но не разбирам за какво ми е нужно да знам това. Каква роля играе в управлението на страницата, защото за да съществува значи има някаква цел?
Благодаря предварително за отговорите!

Неактивен ivonka

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
Re: Прегледи на страницата
« Отговор #1 -: октомври 15, 2017, 10:28:15 am »
Нямам страница във Фейсбук и най-вероятно хората ще си помислят, че няма смисъл да коментирам това, но участвам в различни фейс страници и според мен "Прегледи на страницата" е от голямо значение. Ако процентът или известията, или не знам как точно излиза, означава, че хората не се интересуват особено от страницата и трябва да се промени нещо, за да можеш по-лесно да ги привлечеш и да бъде самата страница по-атрактивна. Ако пък имаш много посещения, това може само добро да говори и да продължаваш с активното й обновяване и привличане на още хора.