Автор Тема: Сайтове, предлагащи афилейт програми  (Прочетена 896 пъти)

Неактивен mis_hell

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
Сайтове, предлагащи афилейт програми
« -: ноември 25, 2016, 03:43:17 pm »
Афилейт програмите (партньорските програми) са полезни с това, че можеш да получиш заплащане като помагаш   на друг да продава чрез твоя сайт. Това се осъществява например ако нямате собствен сайт с предлагане на стоки, но рекламирате с помощта на вашия сайт партньорския.
Партньорството се осъществява с бърза регистрация с попълване  на бланка с данни,  като сайт, мейл, начин на плащане, имена и адрес, след което започвате да публикувате линкове на   банери на предлаганите стоки,

След всяко публикуване на банерите започват посещенията  на потенциалните клиенти и  сайта-собственик започва да изплаща на партньора комисионна след всяка изпълнена  продажба на артикул. Но това се случва само при условие, че клиента е посетил  и закупил през този банер, който партньора е публикувал - само с един клик. Системата, която следи се нарича Cookie-based и регистрира клиентите откъде са изпратени.

Участвах до едно известно време в една такава афилейт програма за модни дрехи и аксесоари, но после сайт прекрати програмата си.
Ако знаете сайтове, предлагащи афилейт програми, може да ги споделите, смятам, че ще е полезно да ги знаем.

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Сайтове, предлагащи афилейт програми
« Отговор #1 -: ноември 25, 2016, 04:09:41 pm »
Афилейт програмите (партньорските програми) са полезни с това, че можеш да получиш заплащане като помагаш   на друг да продава чрез твоя сайт. Това се осъществява например ако нямате собствен сайт с предлагане на стоки, но рекламирате с помощта на вашия сайт партньорския.
Партньорството се осъществява с бърза регистрация с попълване  на бланка с данни,  като сайт, мейл, начин на плащане, имена и адрес, след което започвате да публикувате линкове на   банери на предлаганите стоки,

След всяко публикуване на банерите започват посещенията  на потенциалните клиенти и  сайта-собственик започва да изплаща на партньора комисионна след всяка изпълнена  продажба на артикул. Но това се случва само при условие, че клиента е посетил  и закупил през този банер, който партньора е публикувал - само с един клик. Системата, която следи се нарича Cookie-based и регистрира клиентите откъде са изпратени.

Участвах до едно известно време в една такава афилейт програма за модни дрехи и аксесоари, но после сайт прекрати програмата си.
Ако знаете сайтове, предлагащи афилейт програми, може да ги споделите, смятам, че ще е полезно да ги знаем.

За сега GRABO си остава най-добрата наша програма. Пробвай с нея! Успех!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #2 -: ноември 25, 2016, 04:41:15 pm »

Ами ако нямам сайт, а  само ФБ профил мога ли да работя с него и там да публикувам? Преди използвах единствено него и се питам дали и тук става? В бланката не ми поискаха никакъв сайт, дано да става.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #3 -: ноември 26, 2016, 06:10:37 pm »
Ами ако нямам сайт, а  само ФБ профил мога ли да работя с него и там да публикувам? Преди използвах единствено него и се питам дали и тук става? В бланката не ми поискаха никакъв сайт, дано да става.
Мисля, че не е възможно!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #4 -: ноември 27, 2016, 02:56:03 pm »
Много благодаря! Сега ще видя какво ще правя, че да не би да ми сложат някаква глоба!

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #5 -: ноември 27, 2016, 03:28:44 pm »
Много благодаря! Сега ще видя какво ще правя, че да не би да ми сложат някаква глоба!

Най-добре пиши на съпорта им. Може пък да има й някакъв начин да се продават продукти и без наличен сайт?

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #6 -: ноември 27, 2016, 03:31:40 pm »
Най-добре пиши на съпорта им. Може пък да има й някакъв начин да се продават продукти и без наличен сайт?
Напоследък се опитвам и аз да го измисля това. Е ли възможно да продаваш продукти без сайт? С минимални инвестиции... Да, фейсбук и реклама. Ами други начини? Хем избягваш закона за ел. търговия, хем не даваш трицифрени суми за сайтове? Идеи???

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #7 -: ноември 29, 2016, 07:14:12 pm »
Писах им да ми изтрият профила, но нямам отговор все още! Преди участвах в сайта на Кокетна и там точно чрез ФБ се осъществиха продажбите - много лесно се получаваше, избирах си банери и си ги поствах!

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #8 -: декември 02, 2016, 09:17:28 pm »

Grabo е хубава програма, но искат да си юридическо лице, за съжаление. Някой има ли впечатление от www.blekaut.com как са?

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #9 -: декември 06, 2016, 04:22:52 pm »
Тъкмо видях поста ти и реших да отворя сайта - първо впечатление - нулево! Линкът не работи!  :P

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
« Отговор #10 -: декември 06, 2016, 04:36:27 pm »
Тъкмо видях поста ти и реших да отворя сайта - първо впечатление - нулево! Линкът не работи!  :P

Хммм интересно, сега го проверих, при мен се отваря.

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #11 -: декември 07, 2016, 10:51:28 am »
Дааа! Отвори ми се сайта! Сега разглеждам за афилейт, но нищо не пише - предлагат купони с натрупани суми от пазаруване като в Алиекспрес, но под формата на  звезди, после дават отстъпка с тях, обаче никъде не пише партньорство или афилейт, може ли да ми съдействаш?

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
« Отговор #12 -: декември 07, 2016, 02:52:10 pm »
Дааа! Отвори ми се сайта! Сега разглеждам за афилейт, но нищо не пише - предлагат купони с натрупани суми от пазаруване като в Алиекспрес, но под формата на  звезди, после дават отстъпка с тях, обаче никъде не пише партньорство или афилейт, може ли да ми съдействаш?

Да, заповядай!  http://www.blekaut.com/affiliates/yoshka/signup    Наистина е интересно и аз не открих афилейт програмата, като отворих първоначално сайта. Аз се присъединих към програмата чрез линк даден от човек в един сайт. Искрено се надявам да работи, понеже имам посещения.

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #13 -: декември 07, 2016, 06:56:58 pm »
Благодаря ти, записах се! Първоначално не ми приемаше никовете, но сега всичко е наред!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #14 -: декември 14, 2016, 12:50:16 pm »
Публикувам линкове във ФБ, но проблема е прекалено "обрания" асортимент на  сайта! Ми то направо се чудиш какво да рекламираш - щом мъжката мода ми харесва повече от дамската, представи си, не може артикулите от един вид да се броят на пръсти  :( Дано да потръгне!