Автор Тема: Как трупате харесвания във фейсбук?  (Прочетена 449 пъти)

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
Как трупате харесвания във фейсбук?
« -: ноември 22, 2016, 08:11:14 am »
Въпросът е ясен - как успявате да натрупате хиляди харесвания на страницата си във Фейсбук? Или как привличате хиляди членове в групата си? Аз от 2 месеца се мъча да привлека 500 човека да харесат страницата и все още не съм успяла  :D
Вече мислех да направя игра, нещо от сорта на - "Сподели снимката на стената си и може да спечелиш ... (нещо си, не съм го измислила :D ) или "Харесай страницата ни, за да спечелиш..."
Какви съвети Вие ще ми дадете? Дали "трикът", посочен по-горе ще спаси положението?

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: Как трупате харесвания във фейсбук?
« Отговор #1 -: ноември 22, 2016, 10:51:34 am »
Въпросът е ясен - как успявате да натрупате хиляди харесвания на страницата си във Фейсбук? Или как привличате хиляди членове в групата си? Аз от 2 месеца се мъча да привлека 500 човека да харесат страницата и все още не съм успяла  :D
Вече мислех да направя игра, нещо от сорта на - "Сподели снимката на стената си и може да спечелиш ... (нещо си, не съм го измислила :D ) или "Харесай страницата ни, за да спечелиш..."
Какви съвети Вие ще ми дадете? Дали "трикът", посочен по-горе ще спаси положението?
Трикът съм го правил няколко пъти. Не толкова успешен колкото си мислех. Привлякох 200 човека по този начин. Един приятел със страница от 60 000 души бутна рамо и станаха от 200 - 730. Доволно, но се изисква подкрепа на голяма страница или няколко малки, за да има повече рийч и от там новите да заиждат.
Колкото до соло трупането на лайкове, правя интересен контент, колажи и дублирам всичко по няколко пъти дневно. Докарвам си по 10-20 фена седмично.

Неактивен FreshAir

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #2 -: ноември 22, 2016, 11:40:20 pm »
Благодаря за споделеното мнение, определено имам нужда от още нови идейки, защото започвам да се отчайвам. Ще опитам, пък ще видя аз по колко ще докарвам седмично. :-\

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #3 -: ноември 23, 2016, 02:03:17 pm »
Благодаря за споделеното мнение, определено имам нужда от още нови идейки, защото започвам да се отчайвам. Ще опитам, пък ще видя аз по колко ще докарвам седмично. :-\
Ако имаш нужда от помощ. Скайп, ЛС както ти е удобно. Може да ти спретна пробно няколко колажа бонус и интересен контент.

Неактивен yoshka

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #4 -: декември 02, 2016, 10:36:07 pm »
И аз си мислех за някаква игра, обаче то трябвало не знам си каква програма за разиграването на лотарията па не знам си какво, па не знам си що... е благодаря! Реших бавно, но славно да си събирам феновете без да давам зор. Е успях за няколко години да събера 2000+ фена. :D

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
« Отговор #5 -: януари 17, 2017, 05:40:57 pm »
Чудя се да създам ли тия дни една страница, имам някаква идея. На забавна тематика ще е, повечето това търсят. Обаче има огромна конкуренция, но може и  да се получи, кой знае. Знам, че зависи какво съдържание се предлага, и няма точно време за това за колко време ще имаш 10К последователи. Въпросите ми са - Вижда ли се името на човека, който създаде страницата? Имам малко приятели във ФБ, как мога да поканя някого, изобщо да стане рекламата без пари? Щото не е гаранция , че като ти направят снимка на страницата в някоя голяма група и ще те последват. Освен това някой от вас има ли страница тук? С какъв софтуер пишете заглавията на снимките, знаете има текст отгоре на снимката в бяло и т.н.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #6 -: януари 17, 2017, 06:55:22 pm »
Чудя се да създам ли тия дни една страница, имам някаква идея. На забавна тематика ще е, повечето това търсят. Обаче има огромна конкуренция, но може и  да се получи, кой знае. Знам, че зависи какво съдържание се предлага, и няма точно време за това за колко време ще имаш 10К последователи. Въпросите ми са - Вижда ли се името на човека, който създаде страницата? Имам малко приятели във ФБ, как мога да поканя някого, изобщо да стане рекламата без пари? Щото не е гаранция , че като ти направят снимка на страницата в някоя голяма група и ще те последват. Освен това някой от вас има ли страница тук? С какъв софтуер пишете заглавията на снимките, знаете има текст отгоре на снимката в бяло и т.н.

Прави Страницата и яко вкарвай контент, на всеки 15-20 минути пускай по нещо! Рекламирай я където можеш и резултатите ще се появят... А 10К фена реални фена ще направиш минимум за 3 години! Успех!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #7 -: януари 19, 2017, 11:37:49 am »
Прави ми впечатление, че за разлика от преди, сега не е достатъчно да публикуваш смешен контент. Правят се видеа, измислят се скечове, играят се от професионалисти или непрофесионалисти. Изключително трудна сфера. Страници като Пабло, Ала-Бала, Тъпизми и т.н. Много труд и мисъл са хвърлени и тези страници са едни мащабни проекти. Разбира се ако имаш добри източници и много хумористични теми, ще стигнеш бързо далеч.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
« Отговор #8 -: януари 19, 2017, 10:11:41 pm »
Прави Страницата и яко вкарвай контент, на всеки 15-20 минути пускай по нещо! Рекламирай я където можеш и резултатите ще се появят... А 10К фена реални фена ще направиш минимум за 3 години! Успех!

3 години са много, ама много. Ще опровергая мнението ти. Наскоро се появи една страница, има няма на 2 месеца да е, от 1 месец качва редовно някъде. До момента страницата има към 60К фена, просто съдържанието е адски смешно... Но сигурно е направил реклама някъде..

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #9 -: януари 20, 2017, 11:55:33 am »
3 години са много, ама много. Ще опровергая мнението ти. Наскоро се появи една страница, има няма на 2 месеца да е, от 1 месец качва редовно някъде. До момента страницата има към 60К фена, просто съдържанието е адски смешно... Но сигурно е направил реклама някъде..

... Или LJ ??? ;)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #10 -: януари 24, 2017, 12:11:28 pm »
Ще помогна с безплатно преливане на фенове. При интерес ЛС. Идеята е безплатна реклама в страница. Дневно до 3 поста, за период от 10 дена!

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #11 -: януари 24, 2017, 03:49:19 pm »
Ще помогна с безплатно преливане на фенове. При интерес ЛС. Идеята е безплатна реклама в страница. Дневно до 3 поста, за период от 10 дена!

Ми, щом е безплатна... хвърляй Братче, реклама на форума. И без това форум се развива много трудно... А колко средства съм налял в него няма да ти казвам?! Повече хора във форума, повече мнения, интереси, реклама, работа, покупки, продажби и др. Нали така?! :)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #12 -: януари 24, 2017, 06:03:28 pm »
Ми, щом е безплатна... хвърляй Братче, реклама на форума. И без това форум се развива много трудно... А колко средства съм налял в него няма да ти казвам?! Повече хора във форума, повече мнения, интереси, реклама, работа, покупки, продажби и др. Нали така?! :)
Ще хвърлям.  Утре започваме. Цялостна и частична реклама (на определена тема, която ще подбуди интерес) и мачкаме.

Неактивен ivonka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #13 -: октомври 15, 2017, 10:20:52 am »
Ако се пусне наистина реклама навсякъде, би бил голям плюс. Но все пак трябва таргетът да е ясен. Няма как да се публикува нещо, на което да очаквате абсолютно всички да реагират, дали положително или отрицателно. Хората реагират, когато даденото нещо е СПЕЦИАЛНО за тях отнасящо се.
Това с играта съм го виждала. Да си кажа честно, наистина не е кой знае какво, но зависи от тематиката. Миналата Коледа бяха пуснали в една страница ТОМБОЛА за Iphone 6 и тази томбола имаше над хиляди споделяния и харесвания.