Автор Тема: Ограничение на броя на приятелите във facebook  (Прочетена 264 пъти)

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
Здравейте, приятели.  :)
Вече имам около 4900 приятели (не ме питайте как и защо  ;D), а ми казаха, че има ограничение от 5000 приятели. Това вярно ли е? Няма вариант да махам някои от тях. Периодично чистя, ако видя, че профилът е "празен". Но това са действителни 4900 човека, които са мои клиенти и не мога да ги махам. Ако това ограничение съществува, какво да правя, когато достигна лимита?

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: Ограничение на броя на приятелите във facebook
« Отговор #1 -: ноември 23, 2016, 03:14:06 pm »
Здравейте, приятели.  :)
Вече имам около 4900 приятели (не ме питайте как и защо  ;D), а ми казаха, че има ограничение от 5000 приятели. Това вярно ли е? Няма вариант да махам някои от тях. Периодично чистя, ако видя, че профилът е "празен". Но това са действителни 4900 човека, които са мои клиенти и не мога да ги махам. Ако това ограничение съществува, какво да правя, когато достигна лимита?
Това е супер странно и неадекватно. Изключително много хора имаш. Все едно си светска личност. Ограничението го има. Пускаш си един фолоу и си ти. Но как се осъществява комуникацията с толкова много хора нямам думи. Адски слабо и сигурно над 85% от тях, въобще не знаят, че си им в листите. То и ти представа си нямаш кой е и кой не е  ;D ;D ;D

Неактивен FreshAir

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #2 -: ноември 23, 2016, 06:48:48 pm »
Не го смятам за странно  :D Ако погледнеш дори профила на "най-популярното момиче в училище Х", дори тя ще има такъв брой приятели. Моите в случая са ми клиенти и смятам, че ще е невъзпитано да ги премахна. Затова попитах.
А това за follow-а го знам, но не ми върши работа.  :(

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #3 -: ноември 24, 2016, 11:14:13 am »
Не го смятам за странно  :D Ако погледнеш дори профила на "най-популярното момиче в училище Х", дори тя ще има такъв брой приятели. Моите в случая са ми клиенти и смятам, че ще е невъзпитано да ги премахна. Затова попитах.
Ти си паралийка бе. С толкова клиенти 5 000 човека х 10 лева да печелиш на калпак = 50 000 лева. Леле? Сериозно?

Неактивен yoshka

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #4 -: декември 02, 2016, 10:24:35 pm »

Да, има такава забрана от facebook за броя на приятелите. Ами то ако държиш всеки клиент в профила си, то значи няма да можеш да приемаш  поради липса на пространство бъдещите такива,които ще имаш. Не е ли по-добре да изтриеш тези, с които не си в съвсем редовни взаимоотношения? Остави по-близките и редовните клиенти, а останалите ги махай. Какво значи невъзпитано? Те са платили за твоя услуга, пито-платено. Защо да е невъзпитано да ги махнеш? И един тъп съвет - ако искаш си направи лична страница или група и ги покани останалите там за да не става навалица в профила ти.

Неактивен ivonka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #5 -: октомври 22, 2017, 03:01:26 pm »

Да, има такава забрана от facebook за броя на приятелите. Ами то ако държиш всеки клиент в профила си, то значи няма да можеш да приемаш  поради липса на пространство бъдещите такива,които ще имаш. Не е ли по-добре да изтриеш тези, с които не си в съвсем редовни взаимоотношения? Остави по-близките и редовните клиенти, а останалите ги махай. Какво значи невъзпитано? Те са платили за твоя услуга, пито-платено. Защо да е невъзпитано да ги махнеш? И един тъп съвет - ако искаш си направи лична страница или група и ги покани останалите там за да не става навалица в профила ти.

Определено е добра идея това с премахването на нередовните или тези, които скоро не са били активни клиенти и да направиш страница, за да може всеки от тях, когато има нужда да знае името на страницата, не да си чудят за име и т.н., и контактът да става по-бързо. Мисля, че и теб би те улеснило това. :)