Автор Тема: Timing на постване във facebook  (Прочетена 279 пъти)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Timing на постване във facebook
« -: ноември 15, 2016, 02:37:54 pm »
Още нещо интересно, което искам да обсъдим. Кога е най-подходящото време да се публикуват постове във фейсбук? Какво правя аз:
1. Сутрин около 7;30
2. Сутрин около 9:45
3. Обед - 12:30
4. Следобед - 15:45
5. Вечер - 19:30 - 20:15
6. Вечер - 22:45
Разбира се аз сам съм си измислил този график и си го спазвам стриктно.
Как процедирате Вие? Кога публикувате?

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
Re: Timing на постване във facebook
« Отговор #1 -: ноември 23, 2016, 11:22:24 pm »
 :o :o :o Сериозно ли спазваш този график с тези минути - 15, 45  :o Много странно, но важното е да има ефект от цялата работа. Нека кажа какво мисля за дадените от теб часове. Първият час според мен е прекалено късен. Училищата започват от 7.30/8.00, хората започват работа в 8. Следователно може би влизат във фейса към 7 часа, така че аз бих го сменила на 7.
Следващият час е добре. Обедния - също. Тогава има обедна почивка за работещите. Следобедния - бива. Вечерния е прекалено късно. Може би трябва да има един към 18.30. Другите са ОК.  :P
Макар че от друга страна сега всеки влиза в интернет през телефона си ПО ВСЯКО ВРЕМЕ (докато яде, докато учи, докато работи, докато е на разходка), така че няма особено значение май. :-\

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #2 -: ноември 24, 2016, 09:29:29 am »
Най-добри резултати дава от 19:00-21:00.  ;)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #3 -: ноември 24, 2016, 11:09:09 am »
:o :o :o Сериозно ли спазваш този график с тези минути - 15, 45  :o Много странно, но важното е да има ефект от цялата работа. Нека кажа какво мисля за дадените от теб часове. Първият час според мен е прекалено късен. Училищата започват от 7.30/8.00, хората започват работа в 8. Следователно може би влизат във фейса към 7 часа, така че аз бих го сменила на 7.
Следващият час е добре. Обедния - също. Тогава има обедна почивка за работещите. Следобедния - бива. Вечерния е прекалено късно. Може би трябва да има един към 18.30. Другите са ОК.  :P
Макар че от друга страна сега всеки влиза в интернет през телефона си ПО ВСЯКО ВРЕМЕ (докато яде, докато учи, докато работи, докато е на разходка), така че няма особено значение май. :-\
Сериозно и редовно. Да не кажа задължително. Преди шедулвах с програма, сега и фейсбук го предлага. Подкрепям колегата за вечерните часове.

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #4 -: август 03, 2017, 12:37:42 am »
Аз предпочитам през делничните дни следобед между 16 и 18 часа. За събота и особено неделя - по всяко време. В празничните дни пък публикуването сутрин ми дава доста добри резултати.

Неактивен Philosopher

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 135
  • Остави рейтинг: +11/-0
« Отговор #5 -: август 05, 2017, 03:08:22 pm »
Сутринта 7-7:30 е най-добре. Обедния и на мен ми допада. Вечерта между 9-10 дава най-добри резултати според мен. Петък и събота вечер дават най-малко резултат, защото повечето хора го използват за разходка и почерпка.  Сутринта в събота и неделя часа трябва да се промени - на 9:00.

Неактивен ivonka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #6 -: октомври 14, 2017, 06:44:39 pm »
Да си кажа честно не се бях замисляла на тази тема. Това отговори на някои мои въпроси.  ;D
Аз смятам, че хората са нон-стоп включени към интернет и дори да са на училище или работа, или където и да е било, следят какво се случва в мрежите.
За мен часовете, които са най-удобни, са сутрин около 7 до 8 и вечер след 19ч. . Винаги дават добри резултати.