Автор Тема: Лесни пари чрез iRazoo  (Прочетена 1414 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Лесни пари чрез iRazoo
« -: ноември 13, 2016, 08:38:29 pm »
Здравейте, представям Ви сайта - iRazoo

Попълват се анкети, гледат се клипчета, теглят се приложения. При самото регистриране, ако желаете въведете този код, за да получите 500 точки - 8G33M6

След тези 500 точки, ви задават 10 въпроса по 10 точки = + още 100 точки , за да си активирате профила, чрез имейл, и да си качите профилна снимка ви дава общо от двете още 100 точки. На ден отделно дава по 25 точки бонус. Другите точки си ги правите от видеотата, анкетите, приложенията и т.н. Другият начин е, да влезете в този сайт - http://sc-s.com/category/irazoo-codes/ , там всеки ден се пускат кодове, които могат да ви дадат или по 15 точки, 60 или по 120 . Аз използвах кодовете от този сайт, за последните 5-6 дена, и ми даде точките. А при въвеждането на този код - NEWUSER - ще ви даде 100 точки .
Както казах, минимума е 5$ ( 3000 точки ), плаща чрез Paypal.
Всеки, който има желание може да се регистрира и да опита, отнема на ден точно 5 мин , а 5$ не са никак малко.  :)
Аз главно въвеждам кодове само, на ден имате сигурни 40 точки ( 25 бонус + 15 код ) , както казах по-горе дава и по 60 и по 120 точки.
От сайта теглих веднъж 5$, обаче ми платиха след 10-15 дена, но това не Ви спира да си въвеждате кодовете, 2 мин работа е. След около 5-10 дена ще тегля за втори път.

Линк към сайта -  https://www.irazoo.com

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: Лесни пари чрез iRazoo
« Отговор #1 -: ноември 13, 2016, 08:59:29 pm »
Тва с кодовете е шашма нали? Ти си си го намерил или? Само ролята на кодовете не я разбрах, освен трупането на точки...

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #2 -: ноември 13, 2016, 09:15:27 pm »
Тва с кодовете е шашма нали? Ти си си го намерил или? Само ролята на кодовете не я разбрах, освен трупането на точки...

Каква шашма? Сайта е разпространен на много места. Ролята на кодовете е, че като стигнеш 3К точки ( от кодовете) ще получиш 5$ в пейпал.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #3 -: ноември 13, 2016, 09:18:54 pm »
Каква шашма? Сайта е разпространен на много места. Ролята на кодовете е, че като стигнеш 3К точки ( от кодовете) ще получиш 5$ в пейпал.
Е тогава идеята каква е... Концепцията... Тия неща не ги разбирам... С кодовете си го разясних ама другото...

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #4 -: ноември 13, 2016, 09:24:05 pm »
Е тогава идеята каква е... Концепцията... Тия неща не ги разбирам... С кодовете си го разясних ама другото...

Виж, ще се опитам да ти го обясня най-просто. В сайта има няколко начина за изкарване на точки ( пари) , но в България някои не са валидни. И какво правим, за да достигнем минимума и да си вземем 5-те $?  Ами въвеждаме кодове, които ни дават всеки ден и печелим точки ( центове ) , и на ден имаме сигурни 40 точки, пуска понякога и по 60 и по 120. И да кажем са минали 20 дена. Въвеждаме си кодовете и хоп, вече имаме 3к точки и заявяваме плащане, благодарение на това, че за тия дни сме въвеждали кодове и си теглим парите. Това е.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #5 -: ноември 14, 2016, 09:40:24 am »
Виж, ще се опитам да ти го обясня най-просто. В сайта има няколко начина за изкарване на точки ( пари) , но в България някои не са валидни. И какво правим, за да достигнем минимума и да си вземем 5-те $?  Ами въвеждаме кодове, които ни дават всеки ден и печелим точки ( центове ) , и на ден имаме сигурни 40 точки, пуска понякога и по 60 и по 120. И да кажем са минали 20 дена. Въвеждаме си кодовете и хоп, вече имаме 3к точки и заявяваме плащане, благодарение на това, че за тия дни сме въвеждали кодове и си теглим парите. Това е.
Така вече всичко ми е ясно и ме грабна. Ми... да започвам хахаха. Благодаря за предоставената информация.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #6 -: ноември 14, 2016, 12:53:53 pm »
Така вече всичко ми е ясно и ме грабна. Ми... да започвам хахаха. Благодаря за предоставената информация.

Няма за какво, радвам се, ако ти допадне и изкараш някой лев.  :) Казах почти всичко, но ако има нещо, питай. ;)

Неактивен mis_hell

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #7 -: декември 29, 2016, 12:36:35 am »
Регистрирах се преди малко, има много неактивни задачи, други ако не отговарям на условията на анкетата и не ми дава нищо, кодовете не ми ги приема, понеже съм нова, и защо постоянно ми иска регистриране  на банковата карта, за момента дава, че е безплатно за 7 дни ползването, а  след това ще ми дърпа по 19,99$!!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #8 -: декември 29, 2016, 10:52:01 am »
Събрах точки - до момента са ми 827, ако някой желае, може да се включи с този код, за да бъде мой последовател UEK456.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #9 -: декември 29, 2016, 01:56:27 pm »
Ето го и моят 5XYMC8  ;D ;D ;D Ако съм симпатичен х_Х

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #10 -: декември 29, 2016, 03:10:06 pm »
Ти досега колко точки събра, регистрираш ли си банковата карта, че мене ме е бъз?

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #11 -: декември 29, 2016, 04:38:41 pm »
Не мога да разбера как започваме да изпълняваме дневните задачи - като натисна, все пише, че няма дневни задачи!

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #12 -: декември 29, 2016, 04:45:16 pm »
Забравих да Ви уведомя, че сайта ЗА БЪЛГАРИЯ е нещо като скамнал. То и преди нямаше оферти, но даваше точки поне. А сега вече трябва да направиш някаква оферта, че да ти приеме кодовете за точки. И аз имам към 1000 точки, но така си остават.

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #13 -: декември 29, 2016, 05:01:29 pm »
Какво значи сега - имам 842 и дори да трупам още, няма смисъл, така ли?

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #14 -: декември 29, 2016, 05:22:22 pm »
Пиши го бегал... Кофти работа!