Автор Тема: Spare5  (Прочетена 1201 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Spare5
« -: ноември 12, 2016, 09:04:48 pm »
Здравейте, приятели! :)

Накратко ще ви запозная със сайта Spare5.com   В него се правят задачи, примерно ви показват картинка,  и вие да напишете ключови думи. Или пък да очертаете обекти в някоя снимка. Има си % една задача как сте я направили, ако сте я направили както трябва ще ви даде след ден да кажем нова задача, за повече пари и т.н. Има и тренировка за задачите, можете да се възползвате.

Плаща в Paypal. Всяка седмица при наличието на 1$ , или пък, ако имате повече Ви плащат всичко в баланса. Има и реферална система, при която на когото сте реферал, той получава 2$ , а вие 1$ , но трябва да сте изтеглили 10$ от сайта и си получавате бонуса. Лично аз от сайта съм теглил 2-3 пъти.  Но има и българи, които са получавали по над 80$ + ... Всичко зависи от вас, дали ще се справите със задачата. Не са много трудни, всяка е различна.
Уверявам Ви, че сайта плаща. Ще ви оставя реферален линк, ако желаете да се регистрирате. Все пак при достигане на 10$ ще получите 1$ бонус.

Линк към сайта -  http://app.spare5.com/referral/marian-20

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: Spare5
« Отговор #1 -: ноември 13, 2016, 09:28:04 am »
Звучи доста интересно. Добра информация си предоставил. За колко време средно се трупат тези пари, за да могат да бъдат изтеглени?

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #2 -: ноември 13, 2016, 03:32:21 pm »
Звучи доста интересно. Добра информация си предоставил. За колко време средно се трупат тези пари, за да могат да бъдат изтеглени?

Значи всичко зависи от способностите ти, и каква ще е задачата. Има задачи да напишеш ключови думи там дава по 2 цента на снимка. Можеш много такива задачи да направиш, но както казах трябва да ги направиш на "зелено" смисъл да са правилни, а не просто да напишеш несвързани думи и т.н. Има задача, която ти казват да очертаеш примерно сакция, или пък ваза и т.н. Онзи ден имаше по-сложничка задачка, в която трябва да очертаеш няколко елемента в самата картинка, но аз не я схванах и първите 2/3 снимки ги направих с лош процент, а третата без да искам стана на зелено, на 90% + . Даваше на картинка 10 цента, 3 такива = 30 цента. :) Ако не ви е ясна някоя задача си има и форум в самия сайт, пускал съм 4-5 теми, в които да питам разни неща. Трупат се нива, XP, и естествено, ако са високи, ще ви дава такива задачи за решаване, ако са ниски това значи, че няма да се справите и може да не Ви дава. Но при мен даваше разни задачи, понякога има, понякога няма. В сайта съм от месец септември. Имам 92 изпълнени задачи , с почти 3К XP , но имаше един друг българин, който има изпълнени към 300 задачи, даже беше споделил, че направил задача за 4-5$ ... Всичко е относително относно за колко време ще направите 1$ и т.н. Трябва да изпълнявате задачите точно, за да Ви дава повече задачи. Ако има нещо друго неясно, ще се опитам да помогна.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #3 -: ноември 13, 2016, 05:51:51 pm »
Направих няколко задачки и съм с 0.42 хахаха и експириънс трупам, леле леле. Са ще видим кога ще пусне пак нещо за правене.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #4 -: ноември 13, 2016, 05:58:37 pm »
Направих няколко задачки и съм с 0.42 хахаха и експириънс трупам, леле леле. Са ще видим кога ще пусне пак нещо за правене.

Супер! Какъв тип задачи ти даде? Следи условията и гледай да минаваш на зелено, за да пуска повече задачи. Иначе да знаеш, че когато натрупаш 1$ , плаща всеки петък.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #5 -: ноември 13, 2016, 06:32:30 pm »
Супер! Какъв тип задачи ти даде? Следи условията и гледай да минаваш на зелено, за да пуска повече задачи. Иначе да знаеш, че когато натрупаш 1$ , плаща всеки петък.

Някакви задачки ама супер елементарни. Описание на картинки (кат охаштагове), изрязване на лица от картини, изрязване на обекти.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #6 -: ноември 14, 2016, 05:34:26 pm »
Абе на вас зарежда ли ви сайта? При мен върти и върти...

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #7 -: ноември 15, 2016, 09:40:07 am »
Абе на вас зарежда ли ви сайта? При мен върти и върти...
Мен ми зарежда... Ъпдейт от днес. Нищо не ми е пуснало да правя като задачки. Стоя си на ония парички... Ще видим колко време ще го чакам. Нямам предстоящи задачи... Засичаме  ;D 8)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #8 -: ноември 17, 2016, 09:56:45 pm »
Ъпдейт. Днес ми пусна 4 таска х 0.20$.  Интересно, минах 1$, за няколко дни. За втори път ми пуска таскове, а вече парите са добри. Продължавам и ще ви информирам.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #9 -: ноември 29, 2016, 10:09:46 am »
Вече ми платиха 1.34$. Не съм ги подканвал. Пишат, че плащат всяка седмица. Три дена нямах нищо. Днес имам отново таксче - 0.02$. Доста добре се развиват нещата. Едни пари за нула време.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #10 -: ноември 29, 2016, 07:13:53 pm »
Днес направих 12 таска от тази задача - Captured Road Markings всяка по 0.02$ . Пише, че тази задача включва  1 000 таска, което е супер, ако ни ги пусне всичките. 1000*0,02= 20$  :D :D
« Последна редакция: ноември 29, 2016, 07:19:17 pm от commoderbg »

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #11 -: ноември 29, 2016, 11:36:02 pm »
Записвам се да следя темата. Звучи интересно. Особено ако отнема някакви секунди.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #12 -: ноември 29, 2016, 11:45:11 pm »
Записвам се да следя темата. Звучи интересно. Особено ако отнема някакви секунди.

Прочети първите постове в темата, не е работа за секунди точно. Четеш задачата, правиш я с висок % и ти дават други задачи за вършене, ако я *** няма да ти дадат задачи и т.н.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #13 -: ноември 30, 2016, 08:58:02 am »
Прочети първите постове в темата, не е работа за секунди точно. Четеш задачата, правиш я с висок % и ти дават други задачи за вършене, ако я *** няма да ти дадат задачи и т.н.

Ясно, ясно. Въпроса беше, че сигурно не изиска час на ден. А колко долу горе време в изпълнение на задачи отнема да се изкара 1 долар?

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #14 -: ноември 30, 2016, 12:18:49 pm »
Ясно, ясно. Въпроса беше, че сигурно не изиска час на ден. А колко долу горе време в изпълнение на задачи отнема да се изкара 1 долар?

Всичко зависи, първия долар няма да ти отнеме много време. По-нататък става малко по-трудно, трябва да се четат условията на задачите, и да се правят на високи % , и пак зависи дали ще ти пусне задачи. Иначе ще ти отнеме сигурно 15-20 мин, зависи от задачата.