Автор Тема: Канал в Youtube  (Прочетена 625 пъти)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: Канал в Youtube
« Отговор #15 -: ноември 23, 2016, 02:06:39 pm »
Всичко вече е изтрито.  :) Не съм оставила клиповете, защото от време на време получавах кофти коментари и това ме разстройваше.
Хахаха, хейтъри винаги е имало, има и ще има. Пък и ако си силен и борбен, хейтърите трябва да те радват (въпрос на интерпретация).

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
« Отговор #16 -: ноември 23, 2016, 08:33:46 pm »
Всичко вече е изтрито.  :) Не съм оставила клиповете, защото от време на време получавах кофти коментари и това ме разстройваше.

Жалко, беше ми интересно да видя начина ти на говорене, и самите теми, над които си говорила.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #17 -: ноември 24, 2016, 11:12:31 am »
Жалко, беше ми интересно да видя начина ти на говорене, и самите теми, над които си говорила.
Е, тя за теми сигурно пази чернови на хартия или на word. Ако има нека сподели, тук, във форума малко - част от тема, абзац нещо подобно.

Неактивен mis_hell

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #18 -: ноември 25, 2016, 04:13:49 pm »
Ееее не е трябвало да се отказваш - нали знаеш, че антирекламата също е реклама!

А с голямата мания за правене на клипове - все се сещам за разни баби и дядовци, които танцуват техно и уж са много крехки и едва се движат, а яко се раздават! Скоро се беше появила и една госпожа, която прави упражнения у дома с гирички и пееше и сме се пукали от смях, да ама тя си печели жената - нека да я гледат и да й се смеят!  ;)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #19 -: ноември 26, 2016, 01:54:00 pm »
Ееее не е трябвало да се отказваш - нали знаеш, че антирекламата също е реклама!

А с голямата мания за правене на клипове - все се сещам за разни баби и дядовци, които танцуват техно и уж са много крехки и едва се движат, а яко се раздават! Скоро се беше появила и една госпожа, която прави упражнения у дома с гирички и пееше и сме се пукали от смях, да ама тя си печели жената - нека да я гледат и да й се смеят!  ;)
Хаххаха какъв пример. Я метни линка да го изгледаме и ние. Какво е спечелила... Гледания ли?

Неактивен mis_hell

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #20 -: ноември 26, 2016, 05:32:39 pm »
Ами ето е я бабата - Баба Веселка, имала си и нов канал, то цяло шоу - клип след клип, е зм дли е с всичкия си или  се преструва, моят баба не би се съгласила да прави такива маймунджулъци!  :D

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #21 -: ноември 26, 2016, 06:09:53 pm »
Ами ето е я бабата - Баба Веселка, имала си и нов канал, то цяло шоу - клип след клип, е зм дли е с всичкия си или  се преструва, моят баба не би се съгласила да прави такива маймунджулъци!  :D
АХХахах не е възможно тя да печели и да си прави сама клиповете. Някой печели на неин гръб. Shame... Виждаш я не е добре жената, ама пък си трупаш някакви пари...

Неактивен ivonka

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #22 -: октомври 15, 2017, 10:39:59 am »
Пари да се изкарват!
Хората като решат, всичко ще направят, независимо от възрастта. Наистина се оценява авторството и индивидуалността на всеки. Има някои влогърски клипове, които много забавляват, но и според мен ако човек се реши, нека се насочи извън България. У нас, рядко се оценява труда на хората.