Автор Тема: Чат във Viber  (Прочетена 159 пъти)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Чат във Viber
« -: ноември 08, 2016, 10:08:52 am »
Много от вас сигурно са запознати с публичните чатове, които Viber пусна. Прави ми впечатление, че вече има доста такива, пълни с новини, линкове и с немалък брой последователи. Вие имате ли опит с тези чатове? Използвате ли и смятате ли, че това ще стане нашумяла и утвърдена тенденция за голяма част от фирмите? Ето, пример - Райфайзенбанк... дори и по тв-то го изписват по време на рекламата. Мнения?

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Чат във Viber
« Отговор #1 -: ноември 08, 2016, 03:45:00 pm »
Да, много интересна тема. Благодаря! Аз също бих искал да науча малко повече за самия VIBER ?!

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
« Отговор #2 -: ноември 08, 2016, 03:51:03 pm »
Полезна тема! Вайбър използвах преди време за около седмица, взе ми 5 лв и го изтрих , че ме ядоса. :D Но там не е ли само за чатове, между номера в указателя ти? Не знаех, че има подобни публични чатове, нещо като групи.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #3 -: ноември 08, 2016, 04:37:29 pm »
Полезна тема! Вайбър използвах преди време за около седмица, взе ми 5 лв и го изтрих , че ме ядоса. :D Но там не е ли само за чатове, между номера в указателя ти? Не знаех, че има подобни публични чатове, нещо като групи.

Ще проуча и ще ви пратя по-полезна информация. Явно представлява интерес пък не сме подготвени. Щом големи фирми и институции го предлагат. В тоя ред на мисли, сега нали си имаме седалище в БГ, което е за целия Балкански полуостров. Целта е ясна, ама нас дали ни устройва и по-конкретно дали имаме полза от него, ще разберем.

Неактивен ivonka

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #4 -: октомври 15, 2017, 10:42:20 am »
Харесвам Вайбър и много готино го измислиха с тези публични чатове. Малко е наслагване на мнения и писане един през друг и трудно се следи цялостта на разговора, но пък е интересно да влезеш и да участваш с изказване на мнението по зададения въпрос.