Автор Тема: Предлагам писането на коментари в Бгмама  (Прочетена 267 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Предлагам писането на коментари в Бгмама
« -: октомври 24, 2016, 08:33:40 pm »
Здравейте, реших да се възползвам от акаунта си във Бгмама, и да предложа писането на коментари.
Акаунтът е на почти 4 години, има близо 1000 написани коментара. Няма никакви предупреждения и т.н.
Цената за коментар струва 5 лв ( ЗА ПЪРВИТЕ 5-МА , КОИТО СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ) , а после цената става 8 лв / коментар. Очаквам вашите коментари в темата, бъдете здрави!

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
Re: Предлагам писането на коментари в Бгмама
« Отговор #1 -: ноември 13, 2016, 08:30:24 pm »
Никой ли не желае подобна услуга?  :D Евтино е, хората искат по 20 лв.  :o

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #2 -: ноември 13, 2016, 09:01:02 pm »
Здравейте, реших да се възползвам от акаунта си във Бгмама, и да предложа писането на коментари.
Акаунтът е на почти 4 години, има близо 1000 написани коментара. Няма никакви предупреждения и т.н.
Цената за коментар струва 5 лв ( ЗА ПЪРВИТЕ 5-МА , КОИТО СЕ ВЪЗПОЛЗВАТ ) , а после цената става 8 лв / коментар. Очаквам вашите коментари в темата, бъдете здрави!
Не мислиш, че обявената от теб цена - 5 лева е изключително висока... Лично мое мнение е, че няма никаква изгода този, който ще те наеме... За 10 коментара, той ще ти дължи 50 лева... А колко ще му помогне на бизнеса... В тоя ред на мисли, не си единствен и дигаш много летвата.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #3 -: ноември 13, 2016, 09:05:53 pm »
Не мислиш, че обявената от теб цена - 5 лева е изключително висока... Лично мое мнение е, че няма никаква изгода този, който ще те наеме... За 10 коментара, той ще ти дължи 50 лева... А колко ще му помогне на бизнеса... В тоя ред на мисли, не си единствен и дигаш много летвата.

Виж, акаунта е стар, мнения рядко се трият. Това, което правя не е просто да хвърля линка и айде, дължиш ми 5 лв. Ако този, който ме наеме не знае какво да напише като коментар, аз го съчинявам. И не е 2-3 изречения... Бгмама форума е един от най-големите, пълно е с всякакви теми. Примерно имаш онлайн магазин, поглеждам го, и ако ми се струва всичко точно казвам, че съм поръчал от теб и ми е харесала поръчката. Това е реклама към магазина. Ще има клиенти, все пак положителен коментар. Ако пък 5 лв са много не знам ти какво би казал за другите, които искат по 20 лв . И им поръчват хората, сам се замисли на загуба ли е. Пък и защо да ми дават да пускам по 10 коментара? За годината им стига 2-5. Само да кажа, че до момента съм пускал около 5-6 такива коментара за 5 лв, и след време ще поръчват още, така ми казаха. Доволни са.