Автор Тема: Сайт за езерото Байкал  (Прочетена 656 пъти)

Неактивен sixking

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
Сайт за езерото Байкал
« -: май 21, 2016, 10:46:48 pm »
Здравейте.

Да ви представя следващият ми проект, които вече набира преднина по страниците на серпа - Lake Baikal

Сайтът е за чужбина, само на Английски. Кажете си мнението? Искам да го прасна на първо място и да прави пари от кликове. Скъпи са, търсенето е много добро, конкуренцията слаба, домейна брутален и стар (2005) което е отлична рецепта за успех. Кажете вие какво мислите :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1578
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Сайт за езерото Байкал
« Отговор #1 -: май 21, 2016, 11:42:39 pm »
Здравейте.

Да ви представя следващият ми проект, които вече набира преднина по страниците на серпа - Lake Baikal

Сайтът е за чужбина, само на Английски. Кажете си мнението? Искам да го прасна на първо място и да прави пари от кликове. Скъпи са, търсенето е много добро, конкуренцията слаба, домейна брутален и стар (2005) което е отлична рецепта за успех. Кажете вие какво мислите :)

Пожелавам ти, само успехи с него и много $$$ !!!

Неактивен bultag

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 6
  • Остави рейтинг: +2/-0
    • Бултаг ООД | Изработка на уеб сайт и SEO оптимизация
« Отговор #2 -: юни 23, 2016, 05:58:54 pm »
Здравей,

Можеш да обърнеш внимание на скоростта на зареждане на сайта, че PageSpeed Insights го дава много лошо за Desktop [63/100]. Също така, препоръчвам да препрочиташ постовете преди да ги пуснеш, че забелязах няколко граматически грешку тук-там. И alt & title атрибутите на снимките в галерията - можеш да ги пипнеш малко, да вкараш някоя и друга ключова дума/фраза за разнообразие.

Много успехи със сайта и само първи позиции!

Неактивен redlemon

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 11
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #3 -: октомври 29, 2016, 06:07:57 pm »
Умишлено ли следваш този "блогърски“ вид? Нишата е хубава, специфична и наистина можеш да "заковеш" в серпа и да печелиш от кликове. Само визията не ми допада особено - изглежда малко като зарязан блог. Бих му сменил темата с нещо по магазинско и малко динамика в началната страница (понякога автоматичното въртене на стикнатата статия е достатъчно). Разположението на рекламите предполага нулева достижимост на мобилни устройства. Трябва да се пипне риспонсива - логото чупи на телефон.

Успех с проекта.

Неактивен Kirov

• Newbie
  • Публикации: 5
  • Остави рейтинг: +0/-0
« Отговор #4 -: ноември 15, 2016, 12:49:36 pm »
Колегата го каза много точно! Зарязан блог - това е впечатлението, което ми направи като влязох.
Мисля, че е добре да има някаква динамика, да разместваш постове, да сменяш снимки, заглавия и позиции на статиите. Така без много усилия ще прави впечатление, че не е динамичен сайта.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 422
  • Остави рейтинг: +43/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #5 -: ноември 15, 2016, 01:41:46 pm »
Извинявам се за офтопика... Възможно ли е в тази секция да се качват и онлайн магазини и да се получават мнения/препоръки/критики?

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #6 -: ноември 15, 2016, 07:18:16 pm »
Извинявам се за офтопика... Възможно ли е в тази секция да се качват и онлайн магазини и да се получават мнения/препоръки/критики?

Разбира се, че може! :)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #7 -: ноември 16, 2016, 09:57:28 am »
Разбира се, че може! :)
Благодаря. Довършвам едно онлайн магазинче, скромно такова едно малко и ще го пусна тука за ревю да видим съфорумниците какво ще кажат по въпроса!

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #8 -: ноември 16, 2016, 06:05:50 pm »
Благодаря. Довършвам едно онлайн магазинче, скромно такова едно малко и ще го пусна тука за ревю да видим съфорумниците какво ще кажат по въпроса!

Ама го пусни в нова тема де! :)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #9 -: ноември 17, 2016, 09:50:22 am »
Ама го пусни в нова тема де! :)
Да да, разбира се. Довършвам и правя нова тема. Не исках да правя нова тема с въпрос по този повод, затова го шмугнах тук като офтопик. Ъпгрейднах предложенията си. И за фейсбук групата и страницата дадох предложение. Виж ги, при свободно време и интерес.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #10 -: ноември 17, 2016, 02:06:21 pm »
Да да, разбира се. Довършвам и правя нова тема. Не исках да правя нова тема с въпрос по този повод, затова го шмугнах тук като офтопик. Ъпгрейднах предложенията си. И за фейсбук групата и страницата дадох предложение. Виж ги, при свободно време и интерес.

Говорих с колегата Админ и решихме да не разводняваме, чак толкова форума. Все пак основното му предназначение е за сайтове и домейни. Благодаря за разбирането!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #11 -: ноември 17, 2016, 02:51:28 pm »
Говорих с колегата Админ и решихме да не разводняваме, чак толкова форума. Все пак основното му предназначение е за сайтове и домейни. Благодаря за разбирането!
А ще таргетираме ли фейсбук като социална мрежа да действаме там страници, групи?

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #12 -: ноември 22, 2016, 12:15:09 am »
Идеята на сайта ми харесва. Това, че е на английски - също. Но какво ти пречи да го преведеш и на български?  :)
Иначе ми е малко блед фона, сайтът прилича малко на блог. Или може би аз харесвам по-цветни неща. ;D
Успех!

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #13 -: август 02, 2017, 11:30:22 pm »
Има какво да се желае по превода на български език. Подбраните снимки са доста хубави. Няма да е зле да се добавят още статии. Иначе амбициозна цел. Успех!

Неактивен ivaivanova

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #14 -: август 09, 2017, 04:27:38 am »
Идеята е страхотна. Аз имам предпочитания към малко по различен формат сайт. Познатата подредба на менюто и дясната лента обаче ми допада защото хората са свикнали доста с такава визия и я приемат по-лесно. Аз по-скоро имам забележка към шрифта, цветовото оформление и големи на позициониране на думите.