Автор Тема: Кои са вашите бъдещи фавотити в президентската надпре  (Прочетена 1059 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Вярно че всичко това е право на личен избор на всеки електорат и не е нужно да се знае, кой какви предпочитания има и кой му е фаворит, но ми е чудно, сега след като надпреварата е толкова голяма и мащабна за нашата малка страна... с толкова много кандидат-президенти, се питам дали се изисква смелост или наглост, да поемеш върху плещите си такава голяма отговорност, за срок от цяла петилетка, и после как ще се харчат толкова много пожизнени пенсии... се питам все пак, защо напливът към този пост е толкова голям?!...

Аз не крия моите фаворити, защото не мисля , че правя нищо нередно, като споделя мнението си тук във форума. Любопитно ми е, какво и вие мислите по този въпрос, мили Приятели!

1. Първият ми фаворит е Владо Кузов - Говори се от непотвърдени източници, че ако бъде избран за президент, щял да направи детска градина, в близост до Президентството. Браво, отлична идея... Все пак има толкова много деца, а винаги местата в детските ясли и градини, все недостигат и родителите им спят по цели нощи на редици, за да успеят да запишат дечицата си в тези полезни обществени заведения.

2. Вторият ми фаворит е певицата Луна - Тази тъй широко скроена дама, мисля че би вършила идеално прекрасна работа, а всеки петък-вечер спокойно може да разреши да се изнасят Поп-фолк и Ретро-чалги партита до зори, защото българинът, макар и беден той обича своята свобода и музикална култура. Защо да не му се създаде поне мъничко радост?!

3. Третият ми фаворит е ШОУ Бизнесмена Жоржи Ганчев - Той е много добра и силна бизнес фигура, която с широк замах, може винаги да ти разкаже за своите връзки и познати в цял свят, къде е ходил на гости, кои светски места е посетил и това ми доставя непреодолима гордост, все едно аз и всички други бедни хора като мен са ги посетили...
А най ми харесва като засвири на китарата и запее със своя плътен глас. Предполагам, че ако го изберат за президент, от време на време, ще посвети свои песни със неговите избиратели на серенада пред Президентството.
Неговата усмивка и постоянен въпрос, направо те разтапят от умиление: "Не ме гледай умно Българино! Къде си?" - Е, как къде е Българинът? Има си хас, ми по света е...

Тук останаха малко едри и гнили тикви, кухи любеници (дини), спаружени грудки, млади картофи, индийски и други разнородни орехчета... Така че приятели гласувайте по съвест, за най-великият, най-достойният, неговото име е... Вие ще определите?! Да живее България!
« Последна редакция: май 16, 2016, 09:33:42 pm от Valentin »

Неактивен Nandi

• Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 305
  • Остави рейтинг: +72/-0
Моят фаворит бие всички твои вкупом. Йоло Денев е един!!! ... и слава богу :)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
Аз също си имам фаворит но ще го споделя накрая.
Според мен и според последните проучвания българинът е гладен, умърлушен и не вярва на никой който е управлявал до сега.
За това считам че той има нужда от президент който да отговаря на следните изисквания:
- да бъде честен,
- да бъде забавен за да го развеселява ,
- да не е бил във властта до сега,
- да бъде щедър,
-да притежава качества които да го отличават сред другите световни лидери,
- да бъде чаровен,
- да е познато лице в което да припознава себе си - демек нарова,
- да борави свободно със речта и с богати ораторски умения и т.н.

За това предлагам Къци Вапцаров, защото смятам че този човек притежава всичко това и че е заслужил да бъде начело на държавата, това е моят фаворит.

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **
Аз също си имам фаворит но ще го споделя накрая.
Според мен и според последните проучвания българинът е гладен, умърлушен и не вярва на никой който е управлявал до сега.
За това считам че той има нужда от президент който да отговаря на следните изисквания:
- да бъде честен,
- да бъде забавен за да го развеселява ,
- да не е бил във властта до сега,
- да бъде щедър,
-да притежава качества които да го отличават сред другите световни лидери,
- да бъде чаровен,
- да е познато лице в което да припознава себе си - демек нарова,
- да борави свободно със речта и с богати ораторски умения и т.н.

За това предлагам Къци Вапцаров, защото смятам че този човек притежава всичко това и че е заслужил да бъде начело на държавата, това е моят фаворит.

Викаш, да си имаме за втори пореден път жена президент?
Не съм против, но пък ми се ще жената, която ще застане начело на държавата да има малко по-мъжка позиция и поведение. ;)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding

Не съм против, но пък ми се ще жената, която ще застане начело на държавата да има малко по-мъжка позиция и поведение. ;)

Ми, дай да изберем тогава Фънки, ако се кандидатира!  ;D

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **

Ми, дай да изберем тогава Фънки, ако се кандидатира!  ;D

Ми Фънки е готин, бе мен. ;)
По-малко ще ме е срам ако ме представлява пред света, отколкото дамата с гоблените, която изпълнява функцията ''президент'' в момента. :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding

Ми Фънки е готин, бе мен. ;)
По-малко ще ме е срам ако ме представлява пред света, отколкото дамата с гоблените, която изпълнява функцията ''президент'' в момента. :)

Фънки е страшно готин пич и ме кефи. :) Наистина има много кандидат-президенти, където могат само да му седнат на "китарата". ;)

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **
А прави ли ти впечатление, че клоунадата е печеливша стратегия за поста в световен мащаб? Глей Тръмп до къде го докара, а за изцепките на крайно десните в Европа да не говорим.

Следващите президенти ще се избират по следните критерии: скачане на батут, гълтане на саби и дресировка на овци - тук всички са специалисти, щото овците са лесно манипулируеми. :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Един от моите фаворити се откъсна смело напред... :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Re: Кои са вашите бъдещи фавотити в президентската надп
« Отговор #9 -: септември 08, 2016, 12:24:48 pm »
Оп, СА! Появи се й кандидат-президентската двойка на Митьо Пищова и Радо Шишарката... Мен специално малко ме страх, че Митьо Пищова (Питона), ако стане президент... току започнал да ни "пори" като живи риби?!...

Де сте ве, Рачков и Зуека? Аре направете една кандидатура и да гласуваме за Вас, та поне живота ни да се усмихне малко в тая  Ускубана държава!!!  ;D

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #10 -: септември 27, 2016, 09:07:07 am »
В надпреварата от смешници се включи и Пламен Орешарски...
Аве, Бате... колко пъти беше на власт и все се наАкваше... няма ли най-накрая да си седнеш на омазания задник или отново да вземеме да питаме: "Кой предложи... кой...кой...кой...???"

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **
« Отговор #11 -: септември 27, 2016, 08:25:45 pm »
Президентът у нас има единствено представителни функции. Орешака поне изглежда като мъж и говори с мъжки глас, пък и има що-годе представително излъчване. По-добре е от сегашната смешка, която тиквоча назначи на длъжността чрез очевидна фалшификация на изборите. :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #12 -: септември 27, 2016, 09:01:10 pm »
Ми, то вече стана пълна пародия... И куцо и сакато се е кандидатирало за президент... Толко нисък праг и толко много кандидати, направо смях в залата!  ;D

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #13 -: септември 30, 2016, 03:55:14 pm »
Снощи казаха по TV-то, че изборната бюлетина за президент, била дълга около 1.50 метра... Моля Ви, кандидатирайте се още и нека бюлетината да стане около 2.20 метра, за да мога да я ползвам вместо тапети... Бъдете смели!  ;D

Неактивен Nandi

• Full Member
  • **
« Отговор #14 -: септември 30, 2016, 08:47:28 pm »
Ооооо, ще я удължат, за да могат максимално да затруднят хората. Така тиквоча и бандата му фалшифицираха и миналите избори. Колкото по-сложен е процесът, толкова по-лесно се фалшифицират избори. Въпросът е кой ще назначат този път?