Автор Тема: Пиша авторски статии на български език - уникално, бърз  (Прочетена 256 пъти)

Неактивен PishaStatii

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 1
  • Остави рейтинг: +0/-0
Пиша авторски статии на български език

Привет на всички потребители на форума!

Пиша авторски статии на български език. Превеждам текстове от полски/руски на български език.

Гарантирам уникалност на съдържанието на статиите (винаги над 90%, проверка през Advego Plagiatus) и изпълнение в уговорените срокове.

Най-добра съм в темите за: храни, здравословно хранене, кулинария, туризъм, диети, женски теми, козметика, красота, но пиша и на всякакви други теми.

Пиша статии на разумни цени и се отнасям с внимание към всяка поръчка. Пиша не само, заради заплащането, но и заради удоволствието, което ми доставя създаването на текстове.

Държа на лоялно и коректно отношение, както и клиента да остане винаги доволен. С невъзпитани клиенти и такива, които не спазват добрия тон - не водя кореспонденция и не пиша статии.

Разполагам с достатъчно време за писане и възможност за поемане на дългосрочни ангажименти.

Готовите статии изпращам на посочен от Вас имейл, след извършено плащане!!!

За тези, които искат да се запознаят по-подробно със съдържанието, мога да предоставя части от статията, респ. статиите, за да са наясно за какво си дават парите.

От мен очаквайте:
- приятелско отношение;
- коректност и лоялност;
- спазване на уговорени срокове, бързина;
- висока езикова култура и разнообразни интереси;
- оригинално и креативно мислене;
- професионализъм.

Цени:
- създаване на авторски статии – 1,20 лв./100 думи
- превод от полски на български – по договарянe

Методи на плащане
- ЕКОНТ;
- банков превод

Начини да се свържете с мен:
- ЛС;
- e-mail: dianastoevastoeva@abv.bg

Искрено ще се зарадвам, ако има желаещи, на които да напиша статии на различни теми. Ще бъда приятно изненадана, ако има по-големи и обемни поръчки (например: пакет от 10 статии). Пожелавам на всички потребители от форума успешен и ползотворен ден! Диана

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Пиша авторски статии на български език

Привет на всички потребители на форума!

Пиша авторски статии на български език. Превеждам текстове от полски/руски на български език.

Гарантирам уникалност на съдържанието на статиите (винаги над 90%, проверка през Advego Plagiatus) и изпълнение в уговорените срокове.

Най-добра съм в темите за: храни, здравословно хранене, кулинария, туризъм, диети, женски теми, козметика, красота, но пиша и на всякакви други теми.

Пиша статии на разумни цени и се отнасям с внимание към всяка поръчка. Пиша не само, заради заплащането, но и заради удоволствието, което ми доставя създаването на текстове.

Държа на лоялно и коректно отношение, както и клиента да остане винаги доволен. С невъзпитани клиенти и такива, които не спазват добрия тон - не водя кореспонденция и не пиша статии.

Разполагам с достатъчно време за писане и възможност за поемане на дългосрочни ангажименти.

Готовите статии изпращам на посочен от Вас имейл, след извършено плащане!!!

За тези, които искат да се запознаят по-подробно със съдържанието, мога да предоставя части от статията, респ. статиите, за да са наясно за какво си дават парите.

От мен очаквайте:
- приятелско отношение;
- коректност и лоялност;
- спазване на уговорени срокове, бързина;
- висока езикова култура и разнообразни интереси;
- оригинално и креативно мислене;
- професионализъм.

Цени:
- създаване на авторски статии – 1,20 лв./100 думи
- превод от полски на български – по договарянe

Методи на плащане
- ЕКОНТ;
- банков превод

Начини да се свържете с мен:
- ЛС;
- e-mail: dianastoevastoeva@abv.bg

Искрено ще се зарадвам, ако има желаещи, на които да напиша статии на различни теми. Ще бъда приятно изненадана, ако има по-големи и обемни поръчки (например: пакет от 10 статии). Пожелавам на всички потребители от форума успешен и ползотворен ден! Диана

Добре дошла при нас, Диана! Пожелавам ти приятни минути във Форума и много нови клиенти! Успех!