Автор Тема: Къде може да продадем най-скъпо домейн?  (Прочетена 397 пъти)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
Имам няколко домейна и скоро мисля да ги пусна, но се двоумя - Sedo  ми е фаворит защото гледам че там се продават най-много. Флипата и Неймпрос са ми по скоро тъмна индия. Какво бихте ми препоръчали, накъде да се насоча.
Домейните ми са info и org.

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Къде може да продадем най-скъпо домейн?
« Отговор #1 -: април 06, 2016, 10:20:07 pm »
Имам няколко домейна и скоро мисля да ги пусна, но се двоумя - Sedo  ми е фаворит защото гледам че там се продават най-много. Флипата и Неймпрос са ми по скоро тъмна индия. Какво бихте ми препоръчали, накъде да се насоча.
Домейните ми са info и org.

Здравей,
Отдавна избягах от SEDO-то, при тях таксата за аукциона е 56 € за 7 дни (поне така беше), които ги губиш, независимо дали имаш продажба или не + 15% комисион ако се продаде.

Флипата ти взема такса $9 за аукцион до 1 месец + 10% комисион от продажбата, но за мен е пълна скръб този сайт.

BIDO - добър сайт, но ти плаща на $25 праг

НаймПрост, добър и стриктен форум с безплатни и платени услуги - ПРЕПОРЪЧВАМ ти го, но да знаеш, че цените са тънки, тъй като все едно да продаваш краставици на краставичар...! :)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
« Отговор #2 -: април 07, 2016, 09:42:24 pm »
Благодаря ти за инфото, ще се възползвам още днес, дано да е по добре от онези кожодери. Нямам намерение да продавам домейни по 2-3 хилки за да им плащам да публикувам при тях, ако се продаде разбирам да ми вземат 10-ина процента, но как да плащам за да публикувам. Нима те ми плащат за да ги подновявам тези домейни от 5 години, шибаняци.

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #3 -: април 07, 2016, 09:50:39 pm »
Благодаря ти за инфото, ще се възползвам още днес, дано да е по добре от онези кожодери. Нямам намерение да продавам домейни по 2-3 хилки за да им плащам да публикувам при тях, ако се продаде разбирам да ми вземат 10-ина процента, но как да плащам за да публикувам. Нима те ми плащат за да ги подновявам тези домейни от 5 години, шибаняци.

Не се ядосвай! Почти всички брокери са така... кофти хора! ;)

Неактивен sixking

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
« Отговор #4 -: април 07, 2016, 10:17:51 pm »
То е по-интересно, как толкова много места се навъдиха и файда вече никаква!