Автор Тема: Фейсбук акция?  (Прочетена 269 пъти)

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
Фейсбук акция?
« -: април 03, 2016, 12:09:57 pm »
Много хора тези дни се оплакват от проблеми с публикуването на линкове във фб страници, блокирани профили и т.н. Явно е имало някаква акция? Как е при вас? При мен, да чукна на дърво всичко е наред, но не знам. Интересното е че този път акцията беше в началото на месеца. Обикновено са между 8 и 12 число.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Фейсбук акция?
« Отговор #1 -: април 03, 2016, 12:46:56 pm »
Много хора тези дни се оплакват от проблеми с публикуването на линкове във фб страници, блокирани профили и т.н. Явно е имало някаква акция? Как е при вас? При мен, да чукна на дърво всичко е наред, но не знам. Интересното е че този път акцията беше в началото на месеца. Обикновено са между 8 и 12 число.

И при мен всичко е наред! :)

Неактивен sixking

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
« Отговор #2 -: май 21, 2016, 10:39:26 pm »
Ако ще и на карбон да чукам, мен може и да са ме хванали за нещо глупаво. Профили ми искат верификация, без нищо да съм правил, по някаква причина насрочените публикации не се публикуват на време, а няколко дни след това. Изобщо с този фейсбук последно време, много взе да умира маркетинга там. То да пуснеш една снимка за пръдня и вече си баннат.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #3 -: август 04, 2016, 07:55:33 pm »
Абе тези напоследък нещо затегнаха шерването на линкове масово и пращания на покани за това онова. Или аз съм взел да попрекалявам със спама. Не ме е ударило сериозно, тъй като не разчитам на това, но го позабелязвам.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #4 -: август 04, 2016, 08:11:38 pm »

При мен всичко е на ОК!

Неактивен ivonka

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #5 -: октомври 15, 2017, 10:45:57 am »
Въпреки че е стара темата, да изкажа и аз мнение.
Много хора се дразнят, че мнението им не е чуто и когато видят някаква картинка, пост или видео, с дори леко провокативно съдържание, гледат да го докладват и после злорадстват. Веднъж ме беше засегнало, като дори човекът, който беше докладвал, ми беше писал на лично, за да ме увери, че знам, че той го е бил направил.  ;D