Автор Тема: Кой е най-скъпия домейн който е минал през вас и за колк  (Прочетена 429 пъти)

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
Кой е най-скъпият домейн който сте притежавали и за колко го купихте/продадохте.

Като цяло аз все още не съм продавал домейни, но имам 5 буквени комове, на които мисля, че мога да взема добри пари, но изчаквам още малко да станат по-дефицитни.

Активен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1575
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Кой е най-скъпият домейн който сте притежавали и за колко го купихте/продадохте.

Като цяло аз все още не съм продавал домейни, но имам 5 буквени комове, на които мисля, че мога да взема добри пари, но изчаквам още малко да станат по-дефицитни.

Цената на домейните постоянно варира нагоре-надолу и никога не може да му се определи с точност стойността. Затова един домейн струва точно толкова, колкото успееш да вземеш за него. :)

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0

Цената на домейните постоянно варира нагоре-надолу и никога не може да му се определи с точност стойността. Затова един домейн струва точно толкова, колкото успееш да вземеш за него. :)

Да, идеята на темата е именно потребителите да споделят колко е струвал най-скъпия домейн който сте държали и колко сте платили/са ви платили за него и евентуално кой е.

Активен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding

....

Да, идеята на темата е именно потребителите да споделят колко е струвал най-скъпия домейн който сте държали и колко сте платили/са ви платили за него и евентуално кой е.

При мен се получи малко куриозно... Колега от "Предприемач" обяви търг за домейна EZOMAX.com , оценката му от Естибот беше $5, на търга никой не го искаше и аз го купих за $2. След месец го пуснах в Найм Прос, на търг и домейна бе продаден от мен за $50. Просто късмет бих казал, както и че не вярвайте на разните му сайтове, които ви предлагат оценка на домейните.
Един домейн струва точно толкова, колкото ти предложат за него! ;)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
Не съм продавал домейни за големи суми, просто бях купил един ORG, който можеше да продам но се случи така че го подарих за една добра кауза.

Сега имам 1-2 домейна, като единият се оценява от estibot  за 6300$, кофти е че е info но не знам дали може да се вярва на тези сайтове. Даже бях почнал една регистрация в седо но така и не си пратих личните данни които искаха.

Активен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Не съм продавал домейни за големи суми, просто бях купил един ORG, който можеше да продам но се случи така че го подарих за една добра кауза.

Сега имам 1-2 домейна, като единият се оценява от estibot  за 6300$, кофти е че е info но не знам дали може да се вярва на тези сайтове. Даже бях почнал една регистрация в седо но така и не си пратих личните данни които искаха.

Пробвай в Найм Прос. Прочети горното ми мнение! ;)