Автор Тема: Снимки на мъртви хора по кутиите с цигари!  (Прочетена 877 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Съгласни ли сте да има мъртви хора по кутиите с цигари? Би ли ви отказало да не пушите и правилно ли е това според вас?

DomHomes - Купи, продай, обсъждай домейни

Неактивен Nandi

• Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 311
  • Остави рейтинг: +74/-0
Re: Снимки на мъртви хора по кутиите с цигари!
« Отговор #1 -: октомври 27, 2016, 08:07:30 pm »
То и живите на тия снимки не са много за гледане. :)
Пълна глупост и геноцид срещу една огромна потребителска група. Има начин да се скрият картинките и пушачите го правят. Ефектът от кампанията е нулев.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #2 -: октомври 27, 2016, 09:33:41 pm »
Хубаво, слагат надписи, снимки и т.н. за да откажат пушачите от цигарите. А защо, по дяволите не ги спрат от производство? Естествено, че сте останат гладни и бизнеса ще рухне, поне да не ми се правят, че ги е грижа за пушачите....

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1623
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #3 -: октомври 28, 2016, 09:41:18 pm »
Снимките са отвратителни и грозни. Кампанията е нулева, но това не е най-важното. Слагат ги, за да изглеждат загрижени за нащето здраве, а всъщност с това оправдават вдигането на цените им. Пълно лицемерие и гадна пропаганда! Пфу...

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #4 -: октомври 28, 2016, 09:44:42 pm »
Честно да ти кажа, вдигат цигарите с около 20-30 ст , поне така си мисля. И какво? За един така наречен наркоман биха ли го спрели няколко стотинки? Той е започнал, няма желание да ги откаже... Както казах по-горе, ако ги е грижа да ги спрат от производство, ама естествено, че не им пука... Поне да не ми се правят на загрижени. Не си обяснявам как човек си дава парите за отрова, която го убива?

« Отговор #4 -: октомври 28, 2016, 09:44:42 pm »

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #5 -: октомври 28, 2016, 11:02:34 pm »
Разбира се че е хубаво да има такива неща. Цигарите са изключително вредни. Най-отватителното е че употребата им вреди на околните по много неприятен начин. Трябва да се забрани тотално употребата на цигари на обществени места. Било то закрити или открити. Кутията да струва минимум 15 лв. Тогава който иска да пуши и да се трови да действа. Да видим дали учениците ще могат да посегнат към цигарите като са толкова скъпи, да видим дали обикновенните хора на заплата ще могат да си ги позволят. Аз съм непушач и не желая да ме тровят и вмирисват с цигарен дим. Минусите са много на брой. Плюс няма как да намериш в тези боклуци. Нека се продават но да са много скъпи. Така по естествен път ще се спре употребата им. Най-големият проблем е, че пушачите пречат на околните и им вредят, за това че те са се пристрастили към някакви вредни вещества.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1623
  • Остави рейтинг: +37/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #6 -: октомври 29, 2016, 09:13:19 am »
Камене, и 20 лв да направят кутията, пак ще се купуват. Познавам едно семейство кретени, които тънат в мизерия и се хранят с някакви буломачи, живеят под наем, ходят с дрехи от 2-ра употреба, но и двамата пушат ежедневно по 2-3 кутии цигари - всеки от тях. Това пушачите са гадно племе! Трябва да се забранят изцяло цигарите!

ПП. Аз също не пуша от 2008г, отказах ги от раз. Просто човек трябва да има силна воля и желание да ги махне!

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #7 -: октомври 29, 2016, 07:56:10 pm »
Разбира се че е хубаво да има такива неща. Цигарите са изключително вредни. Най-отватителното е че употребата им вреди на околните по много неприятен начин. Трябва да се забрани тотално употребата на цигари на обществени места. Било то закрити или открити. Кутията да струва минимум 15 лв. Тогава който иска да пуши и да се трови да действа. Да видим дали учениците ще могат да посегнат към цигарите като са толкова скъпи, да видим дали обикновенните хора на заплата ще могат да си ги позволят. Аз съм непушач и не желая да ме тровят и вмирисват с цигарен дим. Минусите са много на брой. Плюс няма как да намериш в тези боклуци. Нека се продават но да са много скъпи. Така по естествен път ще се спре употребата им. Най-големият проблем е, че пушачите пречат на околните и им вредят, за това че те са се пристрастили към някакви вредни вещества.

И да ги вдигнат, пак повечето ще си купуват. Един малък процент ще ги спрат, понеже нямат да имат пари за да си купят. По-лошото е, че ще почнат да крадат, защото са зависими... Неприятен е този цигарен дим, мразя пушач дда седи до мен... Добре, че не пуша да давам пари, и най-лошото да се тровя...

Неактивен viatans

• Newbie
  • Публикации: 94
  • Остави рейтинг: +33/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #8 -: ноември 02, 2016, 04:40:05 pm »
Аз не пуша и не познавам проблема с новата визия на цигарите. Но чувам от околните. Развива се някакъв бизнес със стикери, които да се лепят върху кутиите.
Голямо надлъгване...Ефект никакъв.

Нека който иска да пуши да си пуши, само да е далеч от мен.
Обаче като пуши защо да не е с кеф?
Едно време се колекционираха кутийки. Всеки продукт е добре да има ако не атрактивна, то поне не отблъскваща визия.
Тя няма да спре пушачите, но пък ще развали настроението на всички, които ги виждат - работниците, които ги произвеждат, продавачите, околните и самите пушачи.

Сигурно и калъфите за кутия с цигари ще се върне отново на мода.
Много от хората пушат заради имиджа си, заради стайлинга...за фасон.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #9 -: ноември 02, 2016, 04:51:12 pm »
Казват, че един път поддадеш ли се, после зависи много от характера ти дали ще ги спреш. И за мен са ужасни тези стикери, които лепят. Аз даже не знаех, и като видях вкъщи цигари с тези лепенки, дори не знаех, че хората са мъртви.. Отвратително е, чудя се как близките на починалите се съгласяват да ги снимат и продават с цигарите... Има си клиники, книги, статии, но всичко зависи от теб. А, ако нямаш днес пари за цигари? Какво ще направиш? Или пък, ако пушиш по 2 кутии на ден по 10 лв общо... Това са 300 лв за месеца, САМО ЗА ЦИГАРИ...Имам близки хора, които искам много да ги откажат, не толкова заради парите, а за това, че им вредят, а те не го осъзнават...

« Отговор #9 -: ноември 02, 2016, 04:51:12 pm »

Неактивен viatans

• Newbie
  • Публикации: 94
  • Остави рейтинг: +33/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #10 -: ноември 02, 2016, 05:07:12 pm »
Имах в предвид стикери срещу грозните стикери....тоест по-приятни картинки, които се лепят върху грозните кутии. Поне така чух, не съм ги виждала нито грозните, нито анти-грозните стикери.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #11 -: ноември 02, 2016, 10:23:04 pm »
Имах в предвид стикери срещу грозните стикери....тоест по-приятни картинки, които се лепят върху грозните кутии. Поне така чух, не съм ги виждала нито грозните, нито анти-грозните стикери.

И по-добре, че не си понеже е наистина отвратително... Иначе колкото и да дискутираме тук, цигарите ще се продават, и пушачите ще пушат. :)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
  • Публикации: 432
  • Остави рейтинг: +45/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #12 -: ноември 08, 2016, 09:46:28 am »
Поредната безумица и измислица на ЕС. Аз, като пушач, не спрях да пуша. Средно на ден пуша по 10 цигари. Бизнесът с табакерите върви, виждам, че се изработват и хартиени кутии, така че всеки се справя както сметне за редно. А има и пушачи, които изобщо не се впечатляват от картинките и не вземат никакви мерки по премахването/скриването на тези отвратителни картинки.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #13 -: ноември 08, 2016, 03:40:16 pm »
Що не се опиташ да ги спреш? Сигурно е адски трудно, но опира до характер и финанси. :) Иначе да, непукисти много, с или без снимка си пушат, не им пречи. Гордея се със себе си, че не пуша!  :D

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
  • Публикации: 432
  • Остави рейтинг: +45/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #14 -: ноември 08, 2016, 03:54:45 pm »
Що не се опиташ да ги спреш? Сигурно е адски трудно, но опира до характер и финанси. :) Иначе да, непукисти много, с или без снимка си пушат, не им пречи. Гордея се със себе си, че не пуша!  :D

Като пушач те признавам. Повод за гордост си е наистина. Не се чувствам зависим от тях, дори не е и навик. Ей така си пуша от време на време през деня и си ми е добре. Има плюсове и недостатъци, ама пък, всеки преценява сам за себе си. Безспорен факт е, че е голямо перо в бюджета.

« Отговор #14 -: ноември 08, 2016, 03:54:45 pm »