Автор Тема: Имате ли си домашен любимец ?!  (Прочетена 1742 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1534
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Имате ли си домашен любимец ?!
« -: март 24, 2016, 01:22:24 pm »
Имаме котарак на име Томи. Яде, спи и само бели прави...  ;D

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Re: Имате ли си домашен любимец ?!
« Отговор #1 -: април 07, 2016, 10:23:17 am »

Голям симпатяга е нали...?!   :)

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 304
  • Остави рейтинг: +72/-0
« Отговор #2 -: април 08, 2016, 08:19:45 pm »
Готин е Томи. Аз имах три чисто черни котки преди години. Страшна красота бяха, особено мъжкия - мини вариант на пума.

В момента си нямам домашен любимец и ми се иска някакво малко пухено животинче да щъка и да се глези наоколо, но проблемът е, че много се привързвам и като умрат мъката е голяма. Още оплаквам едно куче, което умря преди около 10 години.

Обожавам котките от порода британска късокосместа. Темерути са, но пък са невероятно красиви.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #3 -: април 08, 2016, 11:03:24 pm »
Готин е Томи. Аз имах три чисто черни котки преди години. Страшна красота бяха, особено мъжкия - мини вариант на пума.

В момента си нямам домашен любимец и ми се иска някакво малко пухено животинче да щъка и да се глези наоколо, но проблемът е, че много се привързвам и като умрат мъката е голяма. Още оплаквам едно куче, което умря преди около 10 години.

Обожавам котките от порода британска късокосместа. Темерути са, но пък са невероятно красиви.

Стига си оплаквала това куче, ами си намери друга животинка. Обичам животните, те са истински приятели... и в тях има повече доброта, отколкото в хората! ;)

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Full Member
« Отговор #4 -: април 09, 2016, 07:19:38 pm »
Куче няма да бъде със сигурност, въпреки че имам условия да го гледам. Проблемът е, че кучетата искат много грижи - поне две разходки дневно, ваксини, антипаразитни препарати, специална храна... По-скоро котка ще бъде. По-лесни са за гледане, въпреки че храната и обезпаразитяването пак ги присъстват. :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #5 -: април 09, 2016, 08:02:52 pm »
Куче няма да бъде със сигурност, въпреки че имам условия да го гледам. Проблемът е, че кучетата искат много грижи - поне две разходки дневно, ваксини, антипаразитни препарати, специална храна... По-скоро котка ще бъде. По-лесни са за гледане, въпреки че храната и обезпаразитяването пак ги присъстват. :)

Ооо, има и ваксини. ;) Гледай да вземеш женска, че моя юнак започна да "маркира територия" навсякъде...  ;D
А за ядене, обича само риба и пиле. :)

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 102
  • Остави рейтинг: +27/-0
« Отговор #6 -: април 10, 2016, 07:36:36 pm »
Нямам, понеже живея в апартамент и трудно бих гледал по-голямо животно. А и си е ангажимент, който ще ми отнема още време, пък то за мен едва ми остава със всички проекти които съм захванал. Като цяло човек трябва да има много време и любов за такова нещо, а в момента би ми било трудно да ги осигуря на животинчето. Иначе много е сладък Томи. Браво!

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #7 -: април 10, 2016, 07:53:08 pm »
Нямам, понеже живея в апартамент и трудно бих гледал по-голямо животно. А и си е ангажимент, който ще ми отнема още време, пък то за мен едва ми остава със всички проекти които съм захванал. Като цяло човек трябва да има много време и любов за такова нещо, а в момента би ми било трудно да ги осигуря на животинчето. Иначе много е сладък Томи. Браво!

Благодаря, Камене!
И аз съм се заринал с всякакви ангажименти, но обичам животните. Те са истински приятели... а от хората, вече е трудно да очакваш някаква признателност и доброта. Пък и не ми е скучно с него... дори и да нямам настроение, винаги ще ме накара да се разсмея!  ;D

Неактивен viatans

• ***VIP***
  • Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 94
  • Остави рейтинг: +33/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #8 -: април 28, 2016, 01:47:50 pm »
Мистър Грей - сребристо сив котарак Руска синя

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #9 -: април 28, 2016, 02:06:42 pm »
Мистър Грей - сребристо сив котарак Руска синя

Браво! Разкошен е!  ::)

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
« Отговор #10 -: май 23, 2016, 09:34:32 pm »
Нямам животинче, миналата година бях прибрал едно смачкано коте, гледах го 2 седмици и като се пооправи го пуснах да си ходи, просто няма как в апартамента защото не го пусках по стаите и то едно досадно постоянно ми се вреше под краката и не можех да се разхождам на спокойствие.
Иначе ако си имам къща някой ден ще си взема куче, макар да съм привърженик на полезните животни, примерно агънце, стрижеш го, доиш го, па накрая го опечеш. Заслужава си да се грижиш, пък и не пречи да го обичаш.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #11 -: май 23, 2016, 10:53:46 pm »
Нямам животинче, миналата година бях прибрал едно смачкано коте, гледах го 2 седмици и като се пооправи го пуснах да си ходи, просто няма как в апартамента защото не го пусках по стаите и то едно досадно постоянно ми се вреше под краката и не можех да се разхождам на спокойствие.
Иначе ако си имам къща някой ден ще си взема куче, макар да съм привърженик на полезните животни, примерно агънце, стрижеш го, доиш го, па накрая го опечеш. Заслужава си да се грижиш, пък и не пречи да го обичаш.

Оооо, никога не бих изял домашния си любимец!  :o
Животните са истински приятели, постоянно излъчват доброта и признателност, докато при хората липсват вече тези позитивни фактори.
Аз също живея в апартамент, така че това не е проблем. Приятелчето ми си има всички необходими документи, ваксини, ходи редовно на ветеринарни профилактични прегледи, уютен кът на терасата (остъклена е), хигиената му е безупречна, разхожда се свободно из целия апартамент, много често "работи" с мен, къпем се внимателно с неутрален (бебешки) сапун и после ляга и спи в краката ни между мен и жената...  ;D
За храната е с голями претенции: само пиле, риба и специалните котешки храни... С две думи, просто да му завиди човек. ;) Ко' да го правиш?! Обичаме си го с жената и е нашия галеник! :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #12 -: октомври 14, 2016, 07:23:42 pm »
От няколко дни, моят котарак Том, се е научил докато работя в къщи.... скокне на масата до лаптопа, свие се на кравайче и ми помага да "работим" заедно или се отпуска и спи блажено. Страх ме е, да не вземе да иска да му плащам надница...  ;D

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Full Member
« Отговор #13 -: октомври 15, 2016, 08:07:32 pm »
Да обновим информацията - вече и аз си имам котарак. :)
Пешо се мотае из махалата от много години и постоянно сменя собственика, откакто стопанката му почина преди години. Лятото изпадна в нашия двор толкова окльощавял, че направо ми се скъса сърцето като го видях. Заех се с него и вече е приличен дебелан.

Голяма любов сме с Пешката. Много обича да се гушкаме и гледам да го намачкам винаги, когато имам време. Между другото, много прилича на Томи. Същият черно бял екземпляр.

« Последна редакция: октомври 15, 2016, 10:25:31 pm от Valentin »

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #14 -: октомври 15, 2016, 10:29:35 pm »
Красавец е! Наистина много прилича на Томи!
Да ти е живичък и здравичък! :)
И му намери дружинка, иначе ще си маркира територии! ;)