Автор Тема: Истина или поредната измама  (Прочетена 73 пъти)

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • Публикации: 125
  • Остави рейтинг: +8/-0
Истина или поредната измама
« -: август 12, 2017, 02:13:22 pm »
Един от най-популярните спортни сайтове предлага доста примамлива игра. Вярно e, че нищо не се заплаща и няма какво да изгубиш, но струва ли ви се възможно това. Трудно някой би познал цели 7 срещи с точен резултат, но много се надявам някой адски голям късметлия да го стори и да видя какво би било оправданието на сайта. 100 000 не се дават току така.
http://www.winner.bg/super7

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
Re: Истина или поредната измама
« Отговор #1 -: август 12, 2017, 02:24:04 pm »
Това нова игра ли е? Чак сега научавам за нея. 100 000 лв за мен примерно са 10 години труд, за сайта може и да е по-малко от месец. Така си правят реклама и печелят нови потребители. Конкретно с тази игра ще спечелят и мен, след като не ми коства средства, за да играя. Шансът действително е много малък, но все някога някой ще спечели.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 125
« Отговор #2 -: август 12, 2017, 03:25:08 pm »
Моят шанс за тази седмица да грабна тази уникална награда замина. Бях играл Ливърпул да бият 1:2, но вече няма как. Иначе май има награди и за класирането в края на сезона.

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #3 -: август 12, 2017, 04:52:19 pm »
Миньоле отново напомни за себе си. Въпреки всичко за мен е добър вратар, има страхотен рефлекс. Мисля да направя залог за следващата седмица. Да видим какво ще ми се падне от тотото  :D

Неактивен ivonka

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 105
« Отговор #4 -: октомври 22, 2017, 03:14:45 pm »
Не че съм голям запалянко, ама съм чувала такива сайтове. За този обаче сега научих. С толкова голяма конкуренция от подобни сайтове, няма как да не е истина. Пък и нищо не се губи, хаха!
Все пак, някой пробва ли дали действително се получават нещата?  :P