Автор Тема: Любим футболен отбор  (Прочетена 122 пъти)

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
Любим футболен отбор
« -: август 04, 2017, 11:25:39 am »
Здравейте на всички,

Предполагам, тук се намират доста почитатели на футбола. Всеки запалянко има поне един любим отбор. Нека който желае, да сподели своите пристрастия, и да разясни на останалите защо си е избрал този тим.

Първи съм аз. Любимият ми отбор е Ливърпул. Причината е, че спечелиха по драматичен начин първия финал на Шампионската лига, който съм гледал. След победата си през 2005 г. над Милан, мърсисайдците ме грабнаха с борбеността си и с вярата си в успеха.

Кои са вашите любими отбори?

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
Re: Любим футболен отбор
« Отговор #1 -: август 04, 2017, 11:30:18 am »
Здравей,

Любимият ми отбор е Левски. Покрай дядо ми се запалих и все още продължавам да го подкрепям,  макар трудните времена, които настъпиха в българският футбол. От чуждите Арсенал. Имаха страхотен отбор в началото на новия век.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Newbie
  • Публикации: 99
  • Остави рейтинг: +26/-0
« Отговор #2 -: август 10, 2017, 09:09:59 am »

Първи съм аз. Любимият ми отбор е Ливърпул. Причината е, че спечелиха по драматичен начин първия финал на Шампионската лига, който съм гледал. След победата си през 2005 г. над Милан, мърсисайдците ме грабнаха с борбеността си и с вярата си в успеха.

Същата история. И аз съм фен на Ливърпул от тогава.
Не е имало толкова запомнящ се финал от тогава. Може би само Челси - Манчестър Ю 2-3 години по-късно може малко да се доближи до този мач.

YNWA!

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
« Отговор #3 -: август 10, 2017, 01:12:03 pm »
Полуфиналите в Лига Европа с Борусия Дортмунд също бяха доста интересни. А в ШЛ се надявам скоро отново да доминират английските клубове. Дано запазим Коутиньо, иначе ще е трудно да се борим с големите.

YNWA!

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #4 -: август 10, 2017, 01:28:05 pm »
Английските клубове им е трудно да доминират в Европа, защото когато другите почиват те се трепят с мачове. Испания, Германия, Италия имат паузи през зимата, докато в Англия в периода между 24 декември и 6 януари всеки отбор изиграва по 5-6 мача, което си е голяма натоварване. И като дойде време за турнири през февруари, те нямат сили да играят сряда-събота. Това им е основния проблем. Що се отнася до любимия ви отбор, Ливърпул наистина правят много инфарктни мачове. Толкова години без титла обаче си е голяма мъка, както при Арсенал, така и при Ливърпул.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
« Отговор #5 -: август 10, 2017, 01:45:37 pm »
Мъка е, да  :'( . Обаче няма как, има възходи и падения. По-натоварената програма е факт, но пък при подобни условия преди пак са мачкали. Мен Арсенал ме кефят с това, че винаги се стремят да правят хубави атаки и играят по-открит футбол.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #6 -: август 11, 2017, 04:35:12 pm »
Така е, Арсенал се опитват да играят открит и красив футбол. Не винаги се получава, но поне е приятно за феновете. Вече няма така наречените аутсайдери. Всеки отбор има шанс независимо от противника.

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 297
  • Остави рейтинг: +70/-0
« Отговор #7 -: август 11, 2017, 10:04:29 pm »
ЦСКА и Барса. Мачовете на първия не гледам и слабо се интересувам изобщо. Просто съм потомствен цесекар - баща ми ни проми мозъците (моят и на сестрите ми) от малки. Не знам защо, но не харесвам английски футбол. Не бързайте да скачате, че това е едно от най-силните първенства. Знам, просто на мен не ми харесва. :)

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #8 -: август 11, 2017, 10:40:04 pm »
Аз също съм на мнение, че испанският футбол е по-добър. Аз съм му фен, но не харесвам това фенство към Реал и Барса. Повечето са фенове на тези два отбора, заради Роналдо и Меси, а и не ми допада цялата им политика и голямото харчене на пари.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
« Отговор #9 -: август 12, 2017, 04:10:36 am »
ЦСКА са побеждавали Ливърпул на Анфийлд, за което заслужават уважение. Харесват ми повече от Левски, защото дядо ми много ги обичаше и после и аз покрай него им станах привърженик. Нещо объркаха в политиката си последните години, дано се възвърнат. "Враждата" между Ронадло и Меси според мен е породена от медиите и има достатъчно други причини човек да е фен на един от техните отбори. Да не забравяме и Атлетико Мадрид в Испания.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #10 -: август 12, 2017, 10:12:54 am »
Снощи Арсенал - Лестър беше страхотен мач. Липсваше ми това шоу наречено Висша лига. Положение след положение пред двете врати и цели 7 гола.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
« Отговор #11 -: август 12, 2017, 12:26:37 pm »
За съжаление го изпуснах, но съквартирантите ми казаха, че наистина е бил много як мача. Обрат в последните минути. Честита победа! Дано и ние да почнем силно и ще е хубаво Коутиньо да остане при нас.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #12 -: август 12, 2017, 12:32:58 pm »
Дано Коутиньо остане, защото ще е загуба за цялата Висша лига. Голям талант е. Пожелавам ви успех днес! Ще имам възможност да наблюдавам двубоя, дано и вие направите подобно зрелище.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
« Отговор #13 -: август 12, 2017, 02:04:23 pm »
Талантлив и креативен състезател е наистина и му пожелавам да развие напълно потенциала си в отбора, който си избере. За съжаление отново пропускам мача на любимия си отбор, ще трябва да се задоволя с Livescore. Хубаво е, че има сайтове, които предлагат добре направен обзор - така поне си добивам някаква представа как са играли нашите. Приятни почивни дни на всички!

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #14 -: август 12, 2017, 02:05:18 pm »

Страхотно нападение имате. Салах, Мане и Фирмино са страшно бързи и ще е много трудно за противниковата защита. След 30 минути започва срещата ви с Уотфорд.