Автор Тема: Има ли сайтове от които могат да се изкарат пари?  (Прочетена 141 пъти)

Неактивен desito

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 6
  • Остави рейтинг: +0/-0
Здравейте,
Някой попадал ли е на сайт от който наистина е изкарал пари? Или всичко е измама кликаш, кликаш и си губиш времето

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • Публикации: 125
  • Остави рейтинг: +8/-0
Re: Има ли сайтове от които могат да се изкарат пари?
« Отговор #1 -: август 03, 2017, 03:50:35 pm »
Има различни начини за изкарване на пари онлайн.  Ти явно питаш за ptc сайтове. Преди бяха по-популярни. Аз лично съм получавал от clixsense.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 411
  • Остави рейтинг: +39/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #2 -: август 03, 2017, 10:26:16 pm »
По-известните са clicksense, Neobux и т.н. В интернет има доста материали за тях и как се процедира. От интернет можеш да си докарваш доста пари от услуги и/или продажби  8)

Неактивен Atalanta

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 5
  • Остави рейтинг: +0/-0
« Отговор #3 -: август 07, 2017, 11:23:02 am »
Аз пък все си мисля, че и цял ден да седиш и да "цъкаш" по сайтовете, няма да събереш някаква добра сума на края на месеца.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #4 -: август 07, 2017, 11:29:52 am »
Всичко е до стратегия. За да печелиш от такива сайтове е добре да имаш усет, да ги намериш по възможност по-рано и да се надяваш сайтът да плаща. Тогава по-лесно ще привлечеш реферали, а начините по които да ги намериш са безброй - фейсбук, блог, директории и т.н.

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #5 -: август 09, 2017, 02:30:52 am »
Съгласен съм с последното твърдение, но това не е ли нещо подобно на мултилевел маркетинга? Сякаш нещата не са много равнопоставени. Прилича ми на система, от която печели най-вече създателят ѝ. Това не е задължително нещо лошо, но ако не разполагаш с достоверна информация за какво става въпрос, трудно можеш да се надяваш на добри печалби.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #6 -: август 09, 2017, 09:50:08 am »
E, то най-добре е когато имаш печалба покрай създателя. Няма как той да губи, а ти да печелиш от това. Ама тези сайтове са си късмет, освен ако нямаш информация дали са СКАМ или не. Ама тогава трудно ще може да натрупаш реферали.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 411
  • Остави рейтинг: +39/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #7 -: септември 07, 2017, 10:37:02 am »
E, то най-добре е когато имаш печалба покрай създателя. Няма как той да губи, а ти да печелиш от това. Ама тези сайтове са си късмет, освен ако нямаш информация дали са СКАМ или не. Ама тогава трудно ще може да натрупаш реферали.
Американците си имат сайтове, съдържащи база данни с подобни сайтове и освен цялата информация, която е събрана има и scam оr not, за да се ориентираш лесно да започваш ли или не.