Автор Тема: Сайтове за покупко / продажба на домейни  (Прочетена 353 пъти)

Неактивен Admin

  • Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • ******
  • Публикации: 1456
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • Пол: Мъж
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Сайтове за покупко / продажба на домейни
« -: декември 07, 2016, 09:50:22 am »
Здравейте, Колеги!
Предоставям Ви един голям списък на известни и безизвестни сайтове за пазар на домейни! Надявам се, че темата ще бъде от полза! Моля, ако има запознати домейнъри с отделните сайтове, то нека споделят тук в темата своето впечатление от тях! Благодаря!

САЙТОВЕ

4.cn   - www.4.cn
Above.com -   www.above.com
ABrandName.com -   www.abrandname.com
Aftermarket.com -   www.aftermarket.com
AfterNic -   www.afternic.com
Alan Adlari -   www.alanadlari.com
Bido -   www.bido.com
Boost Names    - www.boostnames.com
Brand Bucket -   www.brandbucket.com
Brand Pa - www.brandpa.com
BrandDo - www.branddo.com
Brand root - www.brandroot.com/
Brand Owls -   www.brandowls.com
Catchy -   www.catchy.com
Cax -   www.cax.com
DigitalPoint - www.digitalpoint.com
Domain Market -   www.domainmarket.com
Domain Marketplace -   www.domainmarketplace.com.au
Domain Name Exchange -   www.dnx.com
DomainNameSales -   www.domainnamesales.com
Dough Domains -   www.doughdomains.com
DNReserve -   www.dnreserve.com
DomainersBay -   www.domainersbay.com
Dotcom Agency -   www.dotcomagency.com
EASY - www.easy.gr/en/marketplace
EFTY - www.efty.com
eNom -   www.enom.com
Excellent Domains (Canada) -   www.excellentdomains.ca
Fabulous Domains -   www.fabulousdomains.com
Flippa -   www.flippa.com
Gold Names -   www.goldnames.com
GoDaddy - www.godaddy.com
HDName -   www.hdname.com
Hunting Moon -   www.huntingmoon.com
Igloo -   www.igloo.com
Index Names -   www.indexnames.com
Listed - www.lysted.com/
Namecheap -    www.namecheap.com
NameDream -   www.namedream.com
NameJet    - www.namejet.com
Namerific -   www.namerific.com
NameFinder -   www.namefinder.com
NameStrap -   www.namestrap.com
Name Perfection -   www.nameperfection.com
NamePros - www.namepros.com
NetFleet   - www.netfleet.com.au
OY! Domains -   www.oydomains.com
Pool -   www.pool.com
Real Cost Domains -   www.realcostdomains.com
Sales.mx -   www.sales.mx
Site Name Marketing -    www.sitenamemarketing.com
SnapNames -    www.snapnames.com
The Domain Aftermarket -   www.thedomainsaftermarket.com
Your Main Domain Inc    - www.yourmaindomain.com
Undeveloped - www.undeveloped.com
Uniregistry - www.uniregistry.com
« Последна редакция: септември 04, 2017, 04:41:53 pm от Admin »

Неактивен Admin

  • Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • ******
  • Публикации: 1456
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • Пол: Мъж
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Сайтове за покупко / продажба на домейни
« Отговор #1 -: декември 14, 2016, 12:16:59 pm »
Добавени са нови сайтове!

Неактивен ani_valentinova

  • Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 25
  • Остави рейтинг: +4/-0
Re: Сайтове за покупко / продажба на домейни
« Отговор #2 -: януари 04, 2017, 04:59:31 pm »
Чудесно, много полезна информация!

Неактивен Admin

  • Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • ******
  • Публикации: 1456
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • Пол: Мъж
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Сайтове за покупко / продажба на домейни
« Отговор #3 -: април 07, 2017, 01:35:07 pm »
Добавени са нови сайтове.

Неактивен Philosopher

  • ***VIP***
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • ****
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
Re: Сайтове за покупко / продажба на домейни
« Отговор #4 -: август 02, 2017, 11:26:42 am »
Повечето български хостинг сайтове, които предлагат и продажба на домейни, ги препродават от godaddy. Аз използвам именно него, а и постоянно има намаления.

Неактивен Admin

  • Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • ******
  • Публикации: 1456
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • Пол: Мъж
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Re: Сайтове за покупко / продажба на домейни
« Отговор #5 -: септември 04, 2017, 04:45:39 pm »
Добавен е сайтът www.lysted.com/. Някой ако има създадено мнение за него, нека пише!
Късмет!
« Последна редакция: септември 04, 2017, 04:46:56 pm от Admin »