Автор Тема: Сайтове, предлагащи афилейт програми  (Прочетена 728 пъти)

Неактивен yoshka

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
Re: Сайтове, предлагащи афилейт програми
« Отговор #15 -: декември 14, 2016, 01:05:42 pm »
Надямвам се да потръгне! И на мен повече ми харесват мъжките дрехи. Пишат, че показаните дрехи ги произвеждат непрекъснато, така че няма как да се изчерпат от наличност, което е хубаво.  Имам още една, която е за подаръци, ама и там засега нямам особено развитие, макар че има по-голям избор от неща. Проблемът там е, че няма банери, ако човек има блог, а е с линкове...но за facebook става.

Ако някой знае и някоя друга афилейт програма, моля да я каже, че гледам да има някакво разнообразие и избор. :) Стига да работят с физически лица!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #16 -: декември 14, 2016, 01:22:00 pm »
Тази с подаръците хенд мейд ли е, може ли линк към страницата? Мерси!

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1533
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #17 -: декември 14, 2016, 01:52:55 pm »
Публикувам линкове във ФБ, но проблема е прекалено "обрания" асортимент на  сайта! Ми то направо се чудиш какво да рекламираш - щом мъжката мода ми харесва повече от дамската, представи си, не може артикулите от един вид да се броят на пръсти  :( Дано да потръгне!

Ми, пробвай се тогава ТУК, пък може и да потръгне! ;)

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
« Отговор #18 -: декември 14, 2016, 02:44:33 pm »
Тази с подаръците хенд мейд ли е, може ли линк към страницата? Мерси!

Заповядай -
http://dreboliiki.com/
  Интересен е сайта, а и цените са достъпни, лошото е че клиентите трябва да се обадят за да си направят поръчката. Това е и динствената ми забележка. :)

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #19 -: декември 15, 2016, 01:27:46 pm »
Заповядай -
http://dreboliiki.com/
  Интересен е сайта, а и цените са достъпни, лошото е че клиентите трябва да се обадят за да си направят поръчката. Това е и динствената ми забележка. :)

Регистрирах се и чакам втори ден одобрение от сайта, благодаря ти за споделянето!

Ми, пробвай се тогава ТУК, пък може и да потръгне! ;)
Благодаря ти! Всъщност ползвах различни групи, в които да предлагам нещата си от Ейвън, досега мислех, че ще е твърде досадно да ги постна на  своята стена - сега от тази група споделих нещата и на стената си.  Ами то заваляха поръчки! Запази ми това, запази ми онова! Дано успея всичките неща да разпродам!  Благодаря ти още веднъж!!

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
« Отговор #20 -: декември 15, 2016, 03:00:31 pm »
Регистрирах се и чакам втори ден одобрение от сайта, благодаря ти за споделянето!

Няма за какво, нали затова сме тук. Ами не става автоматично одобрението, управителят се свързва лично. Поне при мен беше така, сега не знам как е. Може да има някаква работа и затова да е това закъснение.

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #21 -: декември 17, 2016, 03:47:19 pm »
Няма за какво, нали затова сме тук. Ами не става автоматично одобрението, управителят се свързва лично. Поне при мен беше така, сега не знам как е. Може да има някаква работа и затова да е това закъснение.

Вчера получих одобрението, започнах да публикувам и днес разбрах, че е можело да ми дадеш своя линк, който ти е за реферали!! Освен това в предварителният договор прочетох, че комисионите са 12%, а сега гледам, че моите са само 8% (все още нямам продажби де, само посещения)

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
« Отговор #22 -: декември 17, 2016, 04:07:16 pm »
Вчера получих одобрението, започнах да публикувам и днес разбрах, че е можело да ми дадеш своя линк, който ти е за реферали!! Освен това в предварителният договор прочетох, че комисионите са 12%, а сега гледам, че моите са само 8% (все още нямам продажби де, само посещения)

Е, рекох да не нахалствам с рефералния линк! :) Иначе и аз съм на 8%. Май с толкова тръгват всички в началото.

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
« Отговор #23 -: декември 17, 2016, 08:30:55 pm »
Е, за мен няма значение към кого съм, все пак ти ми препоръча сайта  :)

Неактивен vvalentinaval

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 31
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #24 -: февруари 23, 2017, 07:40:23 pm »
Към днешна дата има ли някой, който от афилейт програми да си е изкарал добри пари. Ако има някой нека ни се похвали. Щото аз все още чакам моите пари, нещо май ме излъгаха. За сега няма да правя антиреклама на сайта.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1533
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #25 -: февруари 23, 2017, 07:55:18 pm »
Към днешна дата има ли някой, който от афилейт програми да си е изкарал добри пари. Ако има някой нека ни се похвали. Щото аз все още чакам моите пари, нещо май ме излъгаха. За сега няма да правя антиреклама на сайта.

С коя програма си работила? От БГ, едва ли ще извадиш добри пари. Насочи се на запад.
А ако не ти платят, във форума има секция черен списък! ;)

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • Публикации: 125
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #26 -: август 08, 2017, 12:40:35 pm »
Голяма част от онлайн букмейкърите също предлагат много добри афилейт програми. Ефбет дава около 30% комисионна, което никак не е малко, особено в сферата на хазарта. Там доста пари се въртят, стига да намериш хора, които залагат по много пари печалбата ти е гарантирана. Bet365 и  Winbet също доста български сайтове на спортна тематика ги използват.