Автор Тема: От кога сте във фейсбук?  (Прочетена 161 пъти)

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
От кога сте във фейсбук?
« -: ноември 23, 2016, 12:07:20 am »
Преди време си ровичках нещо из фейсбука и установих, че съм се регистрирала през 2008 година   :o
В действителност използвам фейсбук от 2012 година, а 2008 не знам по каква случайност съм се регистрирала в този сайт.  :D
Вие откога имате регистрация там? Винаги ли сте използвали социалната мрежа, или последните години я използвате по-активно?

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Re: От кога сте във фейсбук?
« Отговор #1 -: ноември 23, 2016, 11:15:20 am »
И аз от 2008г. Винаги съм го ползвал. За жалост не си правех страници едно време и докато се усетя какъв е номера... доста бях назад. Често си ровичкам в него и почти всеки ден on this day ми напомня какво мислене съм имал през годините и с какво съм се занимавал.

Неактивен yoshka

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #2 -: декември 02, 2016, 10:49:08 pm »
Имам странното усещане, че съм от 2009 година. :D  Една приятелка ме офертира с "Айде ма, айдееее регистрирай се и ти!" и аз какво да правя - регистрирах се. Изобщо не предполагах, че така ще се привържа към тази социалка. :D Да и аз като погледна назад в спомените във facebook се хващам за главата, какво съм поствала, как съм разсъждавала... ами променя се човек.

Неактивен danonche

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 13
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #3 -: февруари 25, 2017, 06:14:59 pm »
Моята регистрация е от 2009-та година. От тогава го използвам всекидневно. Лошото е че понякога се усещам как си цъкам нещо механично и не обръщам внимание на хората около мен, а не бива. Вече опитвам да се ограничавам, защото висенето ми във фейсбук е абсолютно безсмислено.

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
« Отговор #4 -: март 02, 2017, 11:30:08 am »
От 2010 г - една приятелка ми каза, че има,  аз си мислех, че е сайт за запознанства и не исках, после видях каква е краста, особено пък с играта ферма - то чудо беше!  ;D

Неактивен nicecheek

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 5
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #5 -: юли 31, 2017, 11:19:50 pm »
Във "фейса" както е модерно днес да се казва, съм от 2008-ма година. Доста време е минало оттогава, удивлява ме най-вече визуалната промяна която имам, както и промяната в семейното положение. Като характер съм почти константа. Колкото и понякога да се нервя на фейса, не бих го заменила за нищо на света!

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #6 -: август 03, 2017, 12:48:04 am »
Аз съм от 2010 г. За около година спрях да го използвам, защото много се заплесвах и ми губеше времето. Вече съм по-дисциплиниран.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #7 -: август 03, 2017, 02:13:29 pm »
Аз съм от 2012-та във фейсбук. Използвам го главно заради месинджър, а и по работа. Полезен е, защото вече всеки има, а и популяризирането на даден продукт става по-лесно.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #8 -: септември 11, 2017, 12:10:59 pm »
Вече може да се ползва месенджъра и без да имаш фейсбук апп.