Автор Тема: Регистрации, които дават пари?  (Прочетена 144 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Регистрации, които дават пари?
« -: октомври 31, 2016, 03:22:11 pm »
Здавейте,

Навремето имаше един сайт, чрез който се регистрираш в даден сайт, и ти дава на регистрация по 5 цента, и така имаше на ден около 10 сайтове за регистриране. На ден преди от този сайт ( забравих му името ) правех около 40-50 цента, което не е никак малко за работа 5 мин общо. Въпросът ми е, знаете ли подобни сайтове, които да плащат?

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
Re: Регистрации, които дават пари?
« Отговор #1 -: април 19, 2017, 10:24:37 am »
Кой е този сайт или някой подобен можеш ли да назовеш? Всичко това сигурно ли е, понеже с безброй регистрации се печели от теб, но всъщност освен че пощата ти се пълни с боклук не е ли безсмислено - името ти и данните фигурират навсякъде.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #2 -: август 10, 2017, 11:16:02 am »
Има много подобни сайтове. Microworkers е най-популярния от тях и най-удобен за използване. Rapidworkers, onlinemicrojobs също. На ден има доста задачи, които може да ти донесат и повече от долар, ако отделиш поне час.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #3 -: август 10, 2017, 01:07:18 pm »
Подобно е и при ClixSense, но мисля, че точно регистриране в сайтове няма като опция. Най-често задачите са свързани с гледане на реклами с различна продължителност. Заплащането е по-ниско.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #4 -: август 10, 2017, 01:21:21 pm »
Има разлика между тези сайтове. При microworkers изпълняваш задачи, като харесване на страници, клипове, регистрации в сайтове, попълване на анкети. Clixsense си е изцяло свързан с гледането на реклами, а печалбите ти са по около половин цент на реклама.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #5 -: август 10, 2017, 01:39:40 pm »
Да, но съм забелязал и нещо друго. При Clixsence почти винаги има някакви налични задачи за изпълнение, или поне доста често през деня, докато при другите много по-рядко има задания. От друга страна обаче печалбите наистина са доста малки.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
« Отговор #6 -: август 10, 2017, 01:44:12 pm »
Ако ще си губя времето с подобни сайтове, то бих избрал тези, в които се поставят само задачи. Clixsense, neobux изискват реферали, за да се развиеш, но вече кой ли би се регистрирал през линка ти. Мина им времето на тези сайтове според мен. В България много популярни бяха сайтовете с награди. И аз съм вземал участие в тях и от два сайта си получих наградите. Беше още в началото, когато навлизаха.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #7 -: август 31, 2017, 03:55:13 pm »
Ако ще си губя времето с подобни сайтове, то бих избрал тези, в които се поставят само задачи. Clixsense, neobux изискват реферали, за да се развиеш, но вече кой ли би се регистрирал през линка ти. Мина им времето на тези сайтове според мен. В България много популярни бяха сайтовете с награди. И аз съм вземал участие в тях и от два сайта си получих наградите. Беше още в началото, когато навлизаха.
Имаш ли опит с някои от сайтовете. Пусни като инфо за колегите, които проявяват интерес и искат да изкарат някой друг лев месечно.
Аз съм правил таскове за Spare5 (има тема във форума).