Автор Тема: Поръчвате ли от чужбина?  (Прочетена 253 пъти)

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
Re: Поръчвате ли от чужбина?
« Отговор #15 -: август 16, 2017, 02:58:49 am »
Няма ли възможност за връщане на стоката при такъв вариант, или може би таксите са много големи? Все пак има и други опции - да подариш продукта на приятел или да го публикуваш като обява в роден сайт. А като цяло за онлайн пазаруването мисля, че основен фактор за развитието му е удобството да си стоиш вкъщи и да не губиш толкова време.

Неактивен ivonka

• Global Moderator
  • Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +8/-0
Re: Поръчвате ли от чужбина?
« Отговор #16 -: октомври 15, 2017, 11:43:41 am »
За първи път поръчах миналия месец. От AliExpress.  ;D
Дойде по-рано от месец, не го доставиха до адрес, а до поща на населеното място, където живееш. Мога да изкоментирам за него, ако все пак някой реши да поръча от там. Ако надвиши , мисля че беше 50 евро, не ти го носят до пощата, а трябва лично да идеш да си го вземеш от митницата. Нон-стоп държиш контакт с хората, които са ти изпратили продукта и можеш да си следиш поръчката, както вече е така с много сайтове. Мисля, че може да се върне поръчката, но не съм сигурна за допълни такси, защото като писах, че поръчката е пристигнала, питаха дали е отговорила на очакванията и на снимката от сайта. Може да е за тях и да си повишат качеството, но според мен, би трябвало да може да се върне за тяхна сметка.