Автор Тема: Гледате ли телевизия?  (Прочетена 210 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
Гледате ли телевизия?
« -: октомври 28, 2016, 09:40:02 pm »
Лично аз не, прекарвам свободното си време на компютъра. Излишни 15-20 лв за ТВ. : )

Неактивен viatans

• ***VIP***
  • Newbie
  • Публикации: 93
  • Остави рейтинг: +32/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
Re: Гледате ли телевизия?
« Отговор #1 -: ноември 02, 2016, 04:27:20 pm »
Аз също предпочитам компютъра пред ТВ. Но понякога гледам. Когато твърде много се уморя, имам нужда нещо да ме разсее и си пускам канал Хистори, винаги има интересни неща за гледане.

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #2 -: ноември 02, 2016, 04:52:32 pm »
Аз също предпочитам компютъра пред ТВ. Но понякога гледам. Когато твърде много се уморя, имам нужда нещо да ме разсее и си пускам канал Хистори, винаги има интересни неща за гледане.

Абсолютно! Аз преди години много ми харесваше да гледам Анимал Планет и подобните канали. Е, компютъра е за предпочитане, но трябва да ставаш за да пуснеш даден канал, да го спреш и т.н. :D

Неактивен viatans

• ***VIP***
  • Newbie
  • Публикации: 93
  • Остави рейтинг: +32/-0
  • За гениален успех ти трябва гениална идея
    • Кутия с мечти
« Отговор #3 -: ноември 02, 2016, 05:04:42 pm »
Дистанционното! Абсолютен стимулатор за човешкия мързел.
Чувствам се абсолютно безпомощна, когато не го намирам.
Наистина е много вярно това:
Човек може да покори планини, да преплава океани, да стъпи на луната, но...не може да стане и да си смени канала...

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 297
  • Остави рейтинг: +70/-0
« Отговор #4 -: ноември 02, 2016, 11:32:28 pm »
Пускам го вечер за фон, докато гледам филм на компютъра или джиткам из форумите. Застопорен е на fox life, защото не излъчва натоварващи емисии. Напоследък взеха да дават някакъв тъп български сериал (като всички останали), та превключвам на фокс крайм или фокс, така че... смело мога да кажа, че не гледам. :)

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #5 -: ноември 03, 2016, 02:58:53 pm »
Пускам го вечер за фон, докато гледам филм на компютъра или джиткам из форумите. Застопорен е на fox life, защото не излъчва натоварващи емисии. Напоследък взеха да дават някакъв тъп български сериал (като всички останали), та превключвам на фокс крайм или фокс, така че... смело мога да кажа, че не гледам. :)

Аз пък много мразя, когато гледам филм на компютъра / телефона, и отстрани да се чува друг шум...  :o Какъв е този сериал? Вероятно не е тези уеб сериали, които пускат в Вибокс7.

Неактивен Nandi

• ***VIP***
  • Full Member
  • Публикации: 297
  • Остави рейтинг: +70/-0
« Отговор #6 -: ноември 03, 2016, 08:59:53 pm »
Аз пък много мразя, когато гледам филм на компютъра / телефона, и отстрани да се чува друг шум...  :o Какъв е този сериал? Вероятно не е тези уеб сериали, които пускат в Вибокс7.

Aaaa, слагам слушалките, докато гледам филми и така елиминирам страничните шумове. :)
Сериалът май се казва ''връзки'' - жалка пародия на всички американски клишета, само че в родна обстановка - софийската снобария, демек. По-изкуствено и от поливинилхлорид (PVC). :)

Неактивен commoderbg

• Full Member
  • **
« Отговор #7 -: ноември 03, 2016, 09:51:38 pm »
Aaaa, слагам слушалките, докато гледам филми и така елиминирам страничните шумове. :)
Сериалът май се казва ''връзки'' - жалка пародия на всички американски клишета, само че в родна обстановка - софийската снобария, демек. По-изкуствено и от поливинилхлорид (PVC). :)

Ужас... Толкова идеи за филми могат да се измислят, но не. Продължават с тъпите си клишета и тва е ... Ако ти харесва гледаш, ако не не гледаш... Това им е словото към нас. Като се сетя какви филми съм гледал, чак ми се е искало да го изтрия от паметта си и пак да го гледам 1000 пъти...

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1455
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #8 -: ноември 03, 2016, 10:13:30 pm »
Понякога гледам мач на телевизора, но през повечето време "общувам" с компютъра! ;)

Неактивен FreshAir

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #9 -: ноември 23, 2016, 12:23:58 am »
От време на време. Имам периоди, в които съм само на компютъра, но има периоди (особено почивки), в които по цял ден лежа и гледам телевизия. Особено ако включа Crime Investigation или IDxtra и... денят е минал с няколко десетки разкрити убийства ;D

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #10 -: ноември 23, 2016, 01:58:52 pm »
Да, струва си да се гледат забавни забравени сериалчета... Но новини, политика и тем подобните публицистични предавания с такава насоченост са само с цел промиване на мозъци. Няма нужда...

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
« Отговор #11 -: декември 13, 2016, 03:45:27 pm »
Гледам да, най-вече детски филмчета, но и филми, предавания, новини и музика. Според мен компа е само за един човек - той като седне да играе и другите какво ще правят - имам си два малчугана вкъщи и те обичат да си гледат техните филми, с интерактивна телевизия е много удобно - може да гледаш когато си пожелаеш любимите неща и по много пъти! Намираме си и други забавления, разбира се, но се забавляват, докато аз гледам да наваксам с писането и да съм съсредоточена!

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #12 -: декември 13, 2016, 08:03:19 pm »
Телевизия не гледам от години, информирам се от интернет за новините. Гледам филми, които си дърпам. Общо взето гледам да спазвам някаква хигиена, на това което ми влиза в мозъка.  :D

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
« Отговор #13 -: декември 20, 2016, 02:48:20 pm »
Все по-често се улавям, че СЛУШАМ телевизор  ;D

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #14 -: август 03, 2017, 11:45:28 am »
Има 2 предавания, които следя по телевизията - История.бг по БНТ и Гол по Бг OnAir. С приятели често гледаме и мачовете на националния отбор по футбол. Иначе за фон и разпускане предпочитам само музика.