Автор Тема: С какъв телефон разполагате?  (Прочетена 157 пъти)

Неактивен commoderbg

• Trade Count: (+2)
  • Full Member
  • **
  • Публикации: 273
  • Остави рейтинг: +17/-0
С какъв телефон разполагате?
« -: октомври 26, 2016, 03:50:59 pm »
Моят е Galaxy S3 , a вашият?

Неактивен greenhaze

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 16
  • Остави рейтинг: +6/-0
Re: С какъв телефон разполагате?
« Отговор #1 -: октомври 28, 2016, 11:45:52 pm »
samsung galaxy s7 edge - много съм доволна. Самсунг за мен, а също и по статистика е водеща марка в света.

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #2 -: ноември 22, 2016, 10:14:51 pm »
С обикновена Нокия с копчета  8) Пробвах с тъчскрийн - просто не е моят телефон това. И батерията пада бързо, и се натиска без да съм го искала. Изглежда в това отношение съм традиционалист. А за игрички, фейсбук и прочее - има таблет.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #3 -: ноември 23, 2016, 11:13:49 am »
Мен таблетите са ми изключително големи (дори най-малкия инч). Свикнал съм от телефона да си разцъквам всичко поща, приложения, игри и т.н. Ползвам си айфон от години и съм изключително доволен. Купувам го предимно след време, втора ръка и цената е наистина приемлива за това което получавам.

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
« Отговор #4 -: декември 06, 2016, 05:18:13 pm »
LG L4 - доволна съм засега, първият ми тъч телефон и мога да чета и книга от него, освен ФБ, снимам си вместо апарат, въобще удобен ми е и свикнах  и не мога без него! Лятото беше на ремонт - детето ми беше ударило едни зъби  на екрана и се наложи да го поправят, но бързо ми го поправиха и сега пак е с мен!

Неактивен yoshka

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 147
  • Остави рейтинг: +18/-0
« Отговор #5 -: декември 06, 2016, 08:41:44 pm »
Sony Ericsson Xperia Arc LT15i  Той ми е първият с тъчскрийн, подарък, и сигурно ще откарам с него поне 10 години. :D Не съм от маниаците, които си сменят телефоните като носни кърпички. Пък и много си пазя нещата, та съвсем не създавам поводи за смяна. Харесвам си го, върши ми работа, абе доволнна съм. :)

Неактивен darkbluelight

• Newbie
  • Публикации: 15
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #6 -: декември 07, 2016, 10:29:16 am »
Бях с iPhone 6s, обаче го подарих на дъщеря ми след половин година ползване.
Решила съм повече да не давам много пари за подобни неща- не виждам смисъл
Сега съм с един Umi Rome X и съм безкрайно доволна.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #7 -: август 03, 2017, 11:40:37 am »
Samsung Galaxy Xcover 3 е моят. Не е от най-модерните, но аз и нямам някакви големи изисквания. Доволен съм, върши ми работа и снимките, използването на интернет и слушането на музика са на ниво.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Newbie
  • Публикации: 99
  • Остави рейтинг: +26/-0
« Отговор #8 -: август 10, 2017, 09:07:23 am »
iPhone 7 Plus имам аз. Беше голяма драма и караница с търговеца(водещ мобилен оператор) да ми го продаде, понеже "уж" нямали бройки, ама имало за корпоративни клиенти, за през сайта им, за не знам си още къде. Накрая като ги изплаших с кзп и на другия ден се намери, видиш ли някой се бил отказал... Обаче от как съм го купил съм толкова доволен, че не е истина. Това е съвършения телефон. Просто е прекрасен. Дизайн, юзабилити, скоротс. Заслужава си всеки даден лев. Толкова работа съм свършил през него, толкова време и нерви ми е спестил. Преди имах един самсунг, ами той за нищо не ставаше... Казал съм си евтини телефони никога повече, ако мога да си позволя качеството. Имам един приятел който на всеки 6 месеца си купува някакви китайски, уж по-нови с не знам си колко ядра, моя телефон бил слаб, ама за 6 месеца дават фира почват да забиват и взима нов. Накрая като тегли чертата за няколко години се оказва, че дава същите пари, ама се чанчи да сменя апаратите и да ходи по митниците да ги освобождава. Пък така хем имаш хубав апарат, хем си го ползваш няколко години, че и накрая можеш да го продадеш на някой за някакви пари и да си купиш новия.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #9 -: август 12, 2017, 02:21:17 pm »
Аз не бих дал толкова много пари за iPhone. Пък и съм фен на андроид. На телефона си имам само няколко приложения - Месинджър, Вайбър и Флашскор. Нямам нужда от много хубав телефон. Не, че сегашният ми е много лош - HTC DESIRE 650

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #10 -: август 14, 2017, 08:16:29 pm »
Аз не бих дал толкова много пари за iPhone. Пък и съм фен на андроид. На телефона си имам само няколко приложения - Месинджър, Вайбър и Флашскор. Нямам нужда от много хубав телефон. Не, че сегашният ми е много лош - HTC DESIRE 650
Преди Хуауей да се наложат като бранд в България HTC-то беше изключително търсен след айфона и самсунга. Въпреки че самсунг правят модели за всяка прослойка на обществото (визирам цената), HTC-то беше обхванал сегмент и доста ги буташе. Напоследък гледам и хуауей-я набра доста популярност и е често срещан. Сериозна конкуренция е на HTC, според мен.

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #11 -: август 14, 2017, 09:59:24 pm »
Не изглежда лош Хуауей. Нямал съм възможност досега да работя с него, пък и дано не ми се налага скоро, че HTC-то си е добро и ме радва. Относно Самсунга според мен винаги трябва да е първи вариант при избор на телефон.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Newbie
  • Публикации: 99
  • Остави рейтинг: +26/-0
« Отговор #12 -: септември 04, 2017, 10:11:47 am »
Опита на мои познати със самсунг и сони от телефоните е много лош. Почти всички са недоволни. Но странното е, че продължават да ги купуват. Имам един приятел едно сони го носи вече 5-ти път на ремонт за година и половина. Един друг със същото го изтърва веднъж и то стана на сол. После паднал от ношното шкафче една нощ и не включил никога повече. Модера не се секам, мога да ги питам асо някой се интересува от тоя калпав модел. А не беше от бюджетните. Към 700 струваше мисля.

Аз моя самсунг го бях изтървал доста пъти и нямаше нищо като видима забележка с изключение на един елемент от панела конструктивно направен калпаво, така че да му се обели боята и да стане грозен. Ама добре че има case-oве които да прикриват.

Иначе за ябълката - категорично си заслужава всеки един лев даден за този телефон. Не съм някакъв отчаян фен на маркота или нещо такова. Просто знаят как трябва да се направи едно нещо и го правят. Има неща които ме дразнят, но са бели кафъри на фона на бързината и на леснотата за работа с този телефон. Абе всичко е изпипано. Не знам какви UX-и имат, но са много добри.

За Huawavei или там както се пише, чувам добри отзиви уж, най-вече за батериите им. Според мен са отскоро на пазара и предстои да разберем какво щи покажат. 

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Full Member
« Отговор #13 -: септември 05, 2017, 05:29:42 pm »
Опита на мои познати със самсунг и сони от телефоните е много лош. Почти всички са недоволни. Но странното е, че продължават да ги купуват. Имам един приятел едно сони го носи вече 5-ти път на ремонт за година и половина. Един друг със същото го изтърва веднъж и то стана на сол. После паднал от ношното шкафче една нощ и не включил никога повече. Модера не се секам, мога да ги питам асо някой се интересува от тоя калпав модел. А не беше от бюджетните. Към 700 струваше мисля.

Аз моя самсунг го бях изтървал доста пъти и нямаше нищо като видима забележка с изключение на един елемент от панела конструктивно направен калпаво, така че да му се обели боята и да стане грозен. Ама добре че има case-oве които да прикриват.

Иначе за ябълката - категорично си заслужава всеки един лев даден за този телефон. Не съм някакъв отчаян фен на маркота или нещо такова. Просто знаят как трябва да се направи едно нещо и го правят. Има неща които ме дразнят, но са бели кафъри на фона на бързината и на леснотата за работа с този телефон. Абе всичко е изпипано. Не знам какви UX-и имат, но са много добри.

За Huawavei или там както се пише, чувам добри отзиви уж, най-вече за батериите им. Според мен са отскоро на пазара и предстои да разберем какво щи покажат.
Ударно се налагат на чуждите пазари. Започнаха и тук. Вече е позната и използвана марка, която е конкурентна за нишата.
По повод проблемите, още си ползвам айфончето и не е мръднало, при факт, че втора употреба го взех, съм изключително доволен!

Неактивен hino

• Newbie
  • Публикации: 9
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #14 -: септември 13, 2017, 06:13:29 pm »
Аз от доста време съм фен на китайските, въпреки че преди бях доста против тях. Сега просто за 300 лева можеш да си вземеш смартфон, който почти неотстъпва на големите марки (освен по името). За справка може да видите тук https://ardes.bg/smartfoni/smartfoni . Аз си взех едно меизу преди няколко месеца и характеристиките му са супер. След още 1 година като ми омръзне ще си взема нов сигурно. Сега гледам, че Xioami навлизат в България и пак са на супер цени, така че не робувайте на марката, при положение, че частите са едни и същи.