Автор Тема: Добавям хора във фб групи(не страници)  (Прочетена 646 пъти)

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
Re: Добавям хора във фб групи(не страници)
« Отговор #15 -: август 18, 2017, 12:38:51 pm »
Предполагам, че намирането им отнема мноооого време. Ако добавянето става един по един, пак би било голяма играчка. А дали някои хора не използват тази услуга, за да може който разглежда групата да види, че има много участници?
Предполагам именно това е целта. И аз да съм, бих влязал в група с 10к+ потребители, отколкото с 1к.

Неактивен kamentk

• Trade Count: (+6)
  • Newbie
  • Публикации: 99
  • Остави рейтинг: +26/-0
« Отговор #16 -: август 26, 2017, 07:27:41 pm »
Разяснявам как стоят нещата:

Добавям хората от мои ФБ профили с много приятели, направени с цел да публикуват реклама та мои сайтове и т.н.

В тях добавям само и единствено реални хора, които сами приемат приятелството. Тъй като през тези профили развивам и доста мои групи и страници подбирам хората да са истински и реални, активни фб потребители на различна възраст, като в групи добавям лицата над 18 години, освен изрично ако не се разберем със собственика на групата/страницата.

Редовно преглеждам приятелите за цигани, ненормалници, неактивни хора и т.н които не биха били интересен таргет за никого и ги премахвам.

Тази услуга е перфектна за страници и групи на обща тематика, дава им страхотна засилка, защото масово. хората се интересуват от такива неща - музика, филми, картинки, политика

За по специфични групи е трудно, да, тъй като шанса да уцелим точния таргет е минимален. За определени теми мога да предложа таргетиране, за определени географски райони също, но цената се вдига много тогава.

Що се отнася до това дали хората ще са активни зависи най-вече от групите. Първата група която правих за клиент беше за забавни видеда. Изсипал съм през годините вътре над 12-13к души. В момента има над 40 000 члена и е една от най-активните в нишата. Доколкото знам собственика и прави яко пари от нея, пускайки публикации на свои клиенти измежду видеата и отдавна си е избил парите които е дал за добавяне. Но и той вложи страшни усилия.

Правил съм много групи които са на обща тематика и вървят добре също и ги виждам как с времето се развиват и хората се увеличават.

Има групи на специфична тематика които също са имали ефект. Например една химическа лаборатория си направи група и съм добавил човек съвсем случайно който им е станал един от най-крупните клиенти, а съм добавил 1000 души вътре, за които виждате какви пари съм получил.

Има и множество хора които наливат пари в групи, не се стараят и не се получават нещата.

Има много специфични ниши, където хората се стараят, но не уцелваме почти никой който се интересува от нишата и хората са там предимно за авторитет, които също не е малко. (При Валката, за съжаление така се получиха нещата, но неговата ниша е много трудна) и има много малко хора в БГ които се занимават точно с това и шанса да добавим много от тях бе нищожен.

Има групи които не се разрастват, но хората вътре ка си активни.

Има групи които хората започват да добавят свои приятели веднага щом ги добавя. Това стана например с една група за реклама на спортни тренировки. В групата вкарахме 1000 души, които добавиха веднага свои приятели и имаше даста които започнаха да посещават тренировкге и съответно да си плащат и цената по добавянето се изби.

Като цяло инвестицията не е голяма за самото добавяне просто се изискват и много усилия. Факт е че в тясноспециализиранште ниши е много трудно.

Що се касае до отлива, такъв има. Винаги добавям по 10 процента отгоре над поръчаното и със сигурност част от тези хора ще отпаднат от групата, нормално е, все пак са добавени без тяхно разрешение в някаква група, която може би не им е интересна. Със сигурност повечето хора остават. Ако много хора се оттеглят още в началото винаги добавям още, за да се възстанови бройката която е заплатена. Т.е платили сте 2000 души, аз слагам 2150, от тях 200 отпадат за 2 седмици, правим ги 2000. И така докато спрат да отпадат. Това е ставало 1-2 пъти като цяло. И то в много специфични ниши.

Работил сйм по над 40 групи и не е имало някой крайно недоволен, така че се надявам услугата да е ок.

В крайна сметка нищо не пречи да си пробва с 1000 души или 500 и ако ефекта е задоволителен да се продължи.

Надявам се с този ферман да съм тговорил на въпросте :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+12)
  • Hero Member
  • Публикации: 1455
  • Остави рейтинг: +36/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
« Отговор #17 -: август 26, 2017, 08:09:29 pm »
Благодаря, Камене! Много изчерпателен отговор, с който даваш ценна информация за нас и потребителите!

А сега да те попитам, какво може да се направи за една моя ФС (не група)? Започна ли да добавяш ѝ потребители във Фейс-страници!?

Неактивен Иван Диков

• Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #18 -: август 26, 2017, 10:08:17 pm »
Много благодаря за информацията!

Неактивен kamentk

• Newbie
« Отговор #19 -: август 27, 2017, 02:27:43 pm »
Благодаря, Камене! Много изчерпателен отговор, с който даваш ценна информация за нас и потребителите!

А сега да те попитам, какво може да се направи за една моя ФС (не група)? Започна ли да добавяш ѝ потребители във Фейс-страници!?

Само покани за харесване, Валка. Нямам време да зовоювам нови ниши, методите които знам за пълнене на харесвания в страници не гарантират, че хората доброволно харесват страницата или че са реални хора и не искам да предоставям такава услуга.

Тъй като работим от много време и те уважавам много мога да предложа на теб и хората от форума(по другите форуми цената е различна) каненене на 1000 души да харесат страницата само за 5 лв.
Мога да поема поръчки до 5000 души.
Минималната бройка е 1000 души.

Изискването е да се заплати чрез ePay.bg.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #20 -: август 28, 2017, 12:49:24 pm »
От поканените хора какъв процент се присъединяват в действителност?

Неактивен kamentk

• Newbie
« Отговор #21 -: август 28, 2017, 05:33:39 pm »
От поканените хора какъв процент се присъединяват в действителност?

Страшно много зависи от това каква ти е нишата. Ако е ядрена физика няма да са много. Минимума ми е страница за пчеларство на английски с 2% конверсия - поканихме 1000 души, харесаха 21.

Максимума който съм имал е 37% на една музикална страница. Темата беше .... чалга.

Обекновено са между 10 и 15 процента харесващите

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #22 -: август 28, 2017, 07:44:01 pm »
Само покани за харесване, Валка. Нямам време да зовоювам нови ниши, методите които знам за пълнене на харесвания в страници не гарантират, че хората доброволно харесват страницата или че са реални хора и не искам да предоставям такава услуга.

Тъй като работим от много време и те уважавам много мога да предложа на теб и хората от форума(по другите форуми цената е различна) каненене на 1000 души да харесат страницата само за 5 лв.
Мога да поема поръчки до 5000 души.
Минималната бройка е 1000 души.

Изискването е да се заплати чрез ePay.bg.

Привет,
Хайде да направим харесване от 1000 човека пробно, за една моя ФС, пък ако има ефект... ще добавя още няколко хиляди.
Страницата на ЛС, ли да я пратя и дай КИН!
Благодаря!

Неактивен kamentk

• Newbie
« Отговор #23 -: август 28, 2017, 10:52:15 pm »
Привет,
Хайде да направим харесване от 1000 човека пробно, за една моя ФС, пък ако има ефект... ще добавя още няколко хиляди.
Страницата на ЛС, ли да я пратя и дай КИН!
Благодаря!

Пиши на ЛС направо, за да не спамим излишно темата :) Утре вечер ще я изпълня поръчката, че тази вечер стана късно.

Между другото при цената от 10 лв която е за клиентите ми от други форуми и сайтове, доста хора са ми казвали, че докарват цена на харесване като от ФБ реклама и предпочитат да оставят парите в България, отколкото да ги дадат на Зукърбърг, така че при тази ниска цена би трябвало да е още по-добре. Ще видим какво ще се получи. Посредната страница която правих я вдигнах от 0 до 120 фена за 2-4 дни с 1000 покани. Ще видим сега какво ще се случи :)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #24 -: август 29, 2017, 12:04:17 am »
Пиши на ЛС направо, за да не спамим излишно темата :) Утре вечер ще я изпълня поръчката, че тази вечер стана късно.

Между другото при цената от 10 лв която е за клиентите ми от други форуми и сайтове, доста хора са ми казвали, че докарват цена на харесване като от ФБ реклама и предпочитат да оставят парите в България, отколкото да ги дадат на Зукърбърг, така че при тази ниска цена би трябвало да е още по-добре. Ще видим какво ще се получи. Посредната страница която правих я вдигнах от 0 до 120 фена за 2-4 дни с 1000 покани. Ще видим сега какво ще се случи :)

Дал съм заявка за 2000 покани. Инфото е на ЛС! Хубава вечер!

Неактивен kamentk

• Newbie
« Отговор #25 -: август 31, 2017, 10:08:02 am »
Дал съм заявка за 2000 покани. Инфото е на ЛС! Хубава вечер!

2000-те покани са изпратени успешно. До моминта страницата има 88 нови харесвания и 2 нови последвания.

В идните дни би трябвало да нарастнат още малко. Нишата на Админа е много трудна, специфична, така че не много добрия пезултат е очакван.

Ще се радвам и той да обобщи резултатите.

Подържавам да предлагам услугата по канене на хора да харесат страница за 5 лв на 1000 души ако се заплати през ePay. И ако се поръча през този форум естествено.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
« Отговор #26 -: август 31, 2017, 10:57:51 am »
2000-те покани са изпратени успешно. До моминта страницата има 88 нови харесвания и 2 нови последвания.

....

Подържавам да предлагам услугата по канене на хора да харесат страница за 5 лв на 1000 души ако се заплати през ePay. И ако се поръча през този форум естествено.

Благодаря за свършената работа, Камене!
Благодаря също така и за отстъпката, която правиш за нашите потребители!
Желая ти успех и не ни забравяй! ;)

Неактивен kamentk

• Newbie
« Отговор #27 -: септември 13, 2017, 11:26:26 pm »
Хайде да напомня за промоцията - 1000 покани за харесване на страница за 5 лв. Никой ли няма интерес да пробва?