Автор Тема: namepros. com - Сайтът, който е пълен с омраза към Българите, п  (Прочетена 74 пъти)

Неактивен Admin

• Administrator
  • Trade Count: (+10)
  • Hero Member
  • Публикации: 1336
  • Остави рейтинг: +31/-0
  • За бизнес контакти: SKYPE - magnit426
    • DomBranding
Преди години, приятел ми даде този сайт и каза да се пробвам да продам някой друг домейн, въпреки че е пълен с фейк профили. Още от началото един мазен американец се закачи на мой търг и включи в наддаването, до последно водеше в надпреварата, но след като поставих цена "Купи сега" (BIN), друг веднага плати цената и получи домейна.

Въпросният янки, който не успя да спечели търга, от злоба, ми сложи негативна репутация, въпреки, че нямаше пряка връзка със сделката.

Сега, преди дни, той нарочно се закачи на друг мои търг и го спечели. И тогава започна да си прави ебавки с мен, пуснах му трансфер на домейна (PUSH) директно към неговия акаунт в ГоДадди, но той или не искаше да го приеме или пък акаунта му не беше редовен, явно имаше някакъв проблем, което направи сделката много трудна.

Отново ми постави отрицателна обратна връзка и когато му я върнах, беше премахната от модераторите и бях заплашен, че ще бъда наказан, което граничи с абсурда...

Мисля, да се откажа от този некоректен сайт, пълен с всякакви отрепки, където единствена роля играят парите. Т.е. ако имаш платен бизнес или Вип профил си богопомазан и всичко ти е позволено, а ако си българин, индиец или руснак, значи си измамник и боклук...

Единственото, което можете да направите там е да си кротувате, дори ѝ да Ви "гласят" и да игнорирате абсурдите, които Ви заобикат. Също така трябва да търпите надменния им натиск върху Вас!

« Последна редакция: юни 26, 2017, 07:51:25 pm от Admin »

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 335
  • Остави рейтинг: +27/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Работя с Валентин повече от година, по различни проекти. Както аз предлагам услуги, така предлага и той. Бил съм и в момента съм и от двете страни на сделката - изпълнител и поръчител. Като изпълнител винаги коректно и бързо получавам възнагражденията си. Изключително лесно се работи с него и комуникацията никога не е накъсана и няма забавяния. Като поръчител винаги съм получавал перфектно и скоростно обслужване, граничещо с професионализъм. Надявам се занапред да продължаваме да си пратнираме и пожелавам успех и на двама ни във всички начинания!

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Тук не става дума за мен, а за пренебрежителното отношение на янките към нас - Българите. Дори в Ибей, много американци са затворили своите домейн-търгове за българи. Все едно сме прокажени или 2-ро качество хора и за тях най-важното са парите...

Аман от деградирали личности и алчност за пари. Плюя на скапания им сайт-форум и на расистките им разбирания!

Гордея се, че съм Българин и честния си начин на живот! Да живее България!

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 335
  • Остави рейтинг: +27/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Като цяло са изключително неграмотни. Те си мислят, че България е нещо от рода на Африка и т.н.
Аз също се гордея, че съм българин! Били сме на три морета, със славна история, а те какво имат? Нищо не знаят, нищо нямат.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
В този момент вече понеже не успяха да изкопчат преклонение и извинение... Аз получих БАН от расисткия им сайт, а те изтриха, диалога помежду ни и уж нямаха право да премахват връзки дадени по-между потребители, изчистиха акаунта на наглия техен янки, а моя затвориха. С кеф да им е*а майката и плюя на пропадналия им сайт.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Все още не искат да ми върнат $5, дадени от мен за поддръжка на сайта им. Следователно, щом са затворили моя профил, трябва да ми върнат парите, след като вече нямам достъп до "услугата" им ??? Нещастни паразити, живеят на гърба на другите! Дано им заседнат тези мои $5. Амин!

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Trade Count: (+1)
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
Така, както го описваш, става дума за мошеници - принуждават те да напуснеш или те гонят с инсценирани неудобни сделки. Със сигурност не си единствения.

Неактивен Admin

• Administrator
  • Hero Member
    • DomBranding
Така, както го описваш, става дума за мошеници - принуждават те да напуснеш или те гонят с инсценирани неудобни сделки. Със сигурност не си единствения.

Абсолютно вярно. Благодаря! Дори като се замисля, то нас Българите едва ли има страна, която да ни обича... На всички пускаме гювеч, а всички ни мразят... А защо ли?!

- Защото си нямаме собствено мнение и не знаем как да си защитаваме позициите! А всичко идва от "мъдрите тикви".

Неактивен rujel

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 76
  • Остави рейтинг: +13/-0
Може би трябваше да направиш и редакция на темата тук, за да нямат въпросния тъп сайт допълнителен рейтинг от Google, заради този форум. Примерно да го смениш на name****.com.

Иначе не е съвсем вярно, че никой не ни обича. Страните от източна Азия почти не са чували за нас, но да кажем Япония е чувала и има позитивно отношение към нас. От страните от Европа: унгарците и албанците (тези от Албания говоря, а не от Косово) са също позитивно настроени към нас. Изключвайки младото поколение на Русия - останалите и те са позитивно настроени към нас в по-голямата си цялост, въпреки целево "омърсените" отношения с тях (говоря за Русия като цяло) по политически причини.

А относно последното - то нещата се променят. Ето например, вече нямаме президент - отявлен русофоб.