Автор Тема: planinar.org  (Прочетена 763 пъти)

Неактивен planinar

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 12
  • Остави рейтинг: +5/-0
    • planinar.org
planinar.org
« -: март 16, 2016, 01:40:59 pm »
Аз съм аматьор, така че ще съм благодарен за всякаква обратна връзка от професионалисти за сайта ми. Правя го в свободното време и има много какво да се подобрява. От къде да започна?

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
Re: planinar.org
« Отговор #1 -: март 17, 2016, 08:46:45 pm »
Страхотен сайт просто, не знам какво да кажа и аз като аматьор юзър.
Исках само да го погледна за 2 мин. но то няма как просто статиите те грабват и оставаш, е аз останах близо час и това беше един час от най-приятните от месец може би. Но все пак просто трябва да те влече планината и разходката за да те грабне. Няма как някой който не е от "породата" планинар да чете и разгледа цял час нали, то си е до човек. Наистина не искам да прехласвам в хвалби но трябва да отбележа, отще с отварянето си личи че е направено с любов от човек или хора които обичат да правят това (това е важно за един сайт), второто беше че е изключително лесен за ориентация, статиите са увлекателни и грамотно написани.
Критики нямам, с две думи качествен сайт и си му личи. Надявам се да продължиш да го развиваш в същия дух и да стане един стойностен портал където ние планинарите да се чувстваме у дома си. Успех.

Неактивен planinar

• Newbie
  • Публикации: 12
  • Остави рейтинг: +5/-0
    • planinar.org
« Отговор #2 -: март 23, 2016, 08:54:44 am »
Страхотен сайт просто, не знам какво да кажа и аз като аматьор юзър.
Исках само да го погледна за 2 мин. но то няма как просто статиите те грабват и оставаш, е аз останах близо час и това беше един час от най-приятните от месец може би. Но все пак просто трябва да те влече планината и разходката за да те грабне. Няма как някой който не е от "породата" планинар да чете и разгледа цял час нали, то си е до човек. Наистина не искам да прехласвам в хвалби но трябва да отбележа, отще с отварянето си личи че е направено с любов от човек или хора които обичат да правят това (това е важно за един сайт), второто беше че е изключително лесен за ориентация, статиите са увлекателни и грамотно написани.
Критики нямам, с две думи качествен сайт и си му личи. Надявам се да продължиш да го развиваш в същия дух и да стане един стойностен портал където ние планинарите да се чувстваме у дома си. Успех.

Благодаря за думите ти! Надявам се да се видим някъде из планините :-)

Неактивен pepo_999

• Newbie
  • Публикации: 19
  • Остави рейтинг: +6/-0
« Отговор #3 -: март 24, 2016, 01:03:48 pm »
Сайта ти е много добър и поднася интересни статии за четене, наблегни на малко известни места за туризъм и ще имаш още по голям успех
Къде в БГ - инфор

Неактивен sixking

• Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
« Отговор #4 -: май 21, 2016, 10:44:48 pm »
Нямам нищо против подобни сайтове, но това което ме интересува е - за какво са ви?
Добре, ще качите някоя статия, снимки, видео, ала бала, ама печелите ли нещо от тях? Разследвал съм малко тези които са за България, те нямат и 10 стотинки на клик (понякога даже нямат).

Просто ми е изключително любопитно, защо толкова много им се радвате?

Неактивен bultag

• Newbie
  • Публикации: 6
  • Остави рейтинг: +2/-0
    • Бултаг ООД | Изработка на уеб сайт и SEO оптимизация
« Отговор #5 -: юни 23, 2016, 06:06:22 pm »
Здравей,

Сайтът е уникален! Информацията е супер полезна и като любител на планинските разходки, го оценявам много! Имам само една забележка - поработи малко над скоростта на зареждане на началната страница. Прекарай го през Google PageSpeed Insights и той ще ти покаже какво можеш да поправиш.

Неактивен redlemon

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 11
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #6 -: октомври 29, 2016, 06:01:13 pm »
Нямам нищо против подобни сайтове, но това което ме интересува е - за какво са ви?
Добре, ще качите някоя статия, снимки, видео, ала бала, ама печелите ли нещо от тях? Разследвал съм малко тези които са за България, те нямат и 10 стотинки на клик (понякога даже нямат).

Просто ми е изключително любопитно, защо толкова много им се радвате?

За удоволствие. Понякога просто ти прави кеф да пишеш за хобито си. Ако пада някоя стотинка, колкото да покрие хостинга и домейна - супер. Освен това такъв род сайтове с чиста съвест можеш да ги "зарежеш" за известно време и после отново да се върнеш към тях... за удоволствие.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 375
  • Остави рейтинг: +34/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #7 -: ноември 08, 2016, 10:17:20 am »
Аз съм аматьор, така че ще съм благодарен за всякаква обратна връзка от професионалисти за сайта ми. Правя го в свободното време и има много какво да се подобрява. От къде да започна?

Като за аматьор си сътворил нещо страхотно. Подкрепям колегите, които са се изказали с ласкателство за теб. Заслужаваш да пожънеш успехи. Колкото до тематиката - убийствена. Аз също си падам планинарче. Спечели си един последовател. Ще поддържаме връзка и обменяме опит. На сайта пожелавам успех!

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #8 -: ноември 23, 2016, 12:19:17 am »
И на мен сайтът много ми хареса. Това с аматьора беше забавно  :D А някои снимки са просто уникаааааални  :o :o :o Страхотно качество и цветове! :o Статиите са обрани, което е добре, понеже понякога е много досадно да има дълги и скучни текстове, с повече научни факти, отколкото с чисто практически и житейски такива.
Успех!

Неактивен mis_hell

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 217
  • Остави рейтинг: +21/-0
« Отговор #9 -: декември 14, 2016, 03:02:05 pm »
Разкошен сайт! Откакто го отворих, все чета и разглеждам! И на  мен ми се ходи  на планина, много вдъхновяващ за пътешествия! Личи си, че сте роден планинар! Ще споделям в профила си във ФБ статии и снимки от него!

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 119
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #10 -: август 02, 2017, 11:33:33 am »
Поздравления за сайта. Наистина може да откриеш всичко, което ти е необходимо. Дано не се откажеш и продължиш да го развиваш.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 116
  • Остави рейтинг: +9/-0
« Отговор #11 -: август 02, 2017, 11:42:50 pm »
Според мен сайтът ви е доста добре изпипан. Не съм професионалист в тази област, а коментирам като човек, който сърфира в нета. Удобно, подредено, умело категоризирано. Само се чудя защо сте избрал синия цвят за водещ, а не зеления, който повечето хора асоциират с природата и планината. Но дори и така изглежда много хубаво. Успех  :)

Неактивен ivaivanova

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Остави рейтинг: +0/-0
« Отговор #12 -: август 09, 2017, 04:34:18 am »
Мнението ми като не планинар е завидно добро. Още повече че съм го чувала доста пъти и голяма част от приятелите ми в социалните медии ме запознаха с него. Добре подреден. Актуален като централна тема и интригуваш като статии. Аз много харесвам поп ъпс  които се появяват и ангажират още повече вниманието. Футъра е малко скучен, но това не е проблем. Добър сайт!