Автор Тема: planinar.org  (Прочетена 856 пъти)

Неактивен planinar

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 12
  • Остави рейтинг: +5/-0
    • planinar.org
planinar.org
« -: март 16, 2016, 01:40:59 pm »
Аз съм аматьор, така че ще съм благодарен за всякаква обратна връзка от професионалисти за сайта ми. Правя го в свободното време и има много какво да се подобрява. От къде да започна?

Неактивен Koptec

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 49
  • Остави рейтинг: +15/-0
    • Качване на снимки
Re: planinar.org
« Отговор #1 -: март 17, 2016, 08:46:45 pm »
Страхотен сайт просто, не знам какво да кажа и аз като аматьор юзър.
Исках само да го погледна за 2 мин. но то няма как просто статиите те грабват и оставаш, е аз останах близо час и това беше един час от най-приятните от месец може би. Но все пак просто трябва да те влече планината и разходката за да те грабне. Няма как някой който не е от "породата" планинар да чете и разгледа цял час нали, то си е до човек. Наистина не искам да прехласвам в хвалби но трябва да отбележа, отще с отварянето си личи че е направено с любов от човек или хора които обичат да правят това (това е важно за един сайт), второто беше че е изключително лесен за ориентация, статиите са увлекателни и грамотно написани.
Критики нямам, с две думи качествен сайт и си му личи. Надявам се да продължиш да го развиваш в същия дух и да стане един стойностен портал където ние планинарите да се чувстваме у дома си. Успех.

Неактивен planinar

• Newbie
  • Публикации: 12
  • Остави рейтинг: +5/-0
    • planinar.org
« Отговор #2 -: март 23, 2016, 08:54:44 am »
Страхотен сайт просто, не знам какво да кажа и аз като аматьор юзър.
Исках само да го погледна за 2 мин. но то няма как просто статиите те грабват и оставаш, е аз останах близо час и това беше един час от най-приятните от месец може би. Но все пак просто трябва да те влече планината и разходката за да те грабне. Няма как някой който не е от "породата" планинар да чете и разгледа цял час нали, то си е до човек. Наистина не искам да прехласвам в хвалби но трябва да отбележа, отще с отварянето си личи че е направено с любов от човек или хора които обичат да правят това (това е важно за един сайт), второто беше че е изключително лесен за ориентация, статиите са увлекателни и грамотно написани.
Критики нямам, с две думи качествен сайт и си му личи. Надявам се да продължиш да го развиваш в същия дух и да стане един стойностен портал където ние планинарите да се чувстваме у дома си. Успех.

Благодаря за думите ти! Надявам се да се видим някъде из планините :-)

Неактивен pepo_999

• Newbie
  • Публикации: 19
  • Остави рейтинг: +6/-0
« Отговор #3 -: март 24, 2016, 01:03:48 pm »
Сайта ти е много добър и поднася интересни статии за четене, наблегни на малко известни места за туризъм и ще имаш още по голям успех
Къде в БГ - инфор

Неактивен sixking

• Newbie
  • Публикации: 58
  • Остави рейтинг: +14/-0
« Отговор #4 -: май 21, 2016, 10:44:48 pm »
Нямам нищо против подобни сайтове, но това което ме интересува е - за какво са ви?
Добре, ще качите някоя статия, снимки, видео, ала бала, ама печелите ли нещо от тях? Разследвал съм малко тези които са за България, те нямат и 10 стотинки на клик (понякога даже нямат).

Просто ми е изключително любопитно, защо толкова много им се радвате?

Неактивен bultag

• Newbie
  • Публикации: 6
  • Остави рейтинг: +2/-0
    • Бултаг ООД | Изработка на уеб сайт и SEO оптимизация
« Отговор #5 -: юни 23, 2016, 06:06:22 pm »
Здравей,

Сайтът е уникален! Информацията е супер полезна и като любител на планинските разходки, го оценявам много! Имам само една забележка - поработи малко над скоростта на зареждане на началната страница. Прекарай го през Google PageSpeed Insights и той ще ти покаже какво можеш да поправиш.

Неактивен redlemon

• Trade Count: (+2)
  • Newbie
  • Публикации: 11
  • Остави рейтинг: +2/-0
« Отговор #6 -: октомври 29, 2016, 06:01:13 pm »
Нямам нищо против подобни сайтове, но това което ме интересува е - за какво са ви?
Добре, ще качите някоя статия, снимки, видео, ала бала, ама печелите ли нещо от тях? Разследвал съм малко тези които са за България, те нямат и 10 стотинки на клик (понякога даже нямат).

Просто ми е изключително любопитно, защо толкова много им се радвате?

За удоволствие. Понякога просто ти прави кеф да пишеш за хобито си. Ако пада някоя стотинка, колкото да покрие хостинга и домейна - супер. Освен това такъв род сайтове с чиста съвест можеш да ги "зарежеш" за известно време и после отново да се върнеш към тях... за удоволствие.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 411
  • Остави рейтинг: +39/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #7 -: ноември 08, 2016, 10:17:20 am »
Аз съм аматьор, така че ще съм благодарен за всякаква обратна връзка от професионалисти за сайта ми. Правя го в свободното време и има много какво да се подобрява. От къде да започна?

Като за аматьор си сътворил нещо страхотно. Подкрепям колегите, които са се изказали с ласкателство за теб. Заслужаваш да пожънеш успехи. Колкото до тематиката - убийствена. Аз също си падам планинарче. Спечели си един последовател. Ще поддържаме връзка и обменяме опит. На сайта пожелавам успех!

Неактивен FreshAir

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #8 -: ноември 23, 2016, 12:19:17 am »
И на мен сайтът много ми хареса. Това с аматьора беше забавно  :D А някои снимки са просто уникаааааални  :o :o :o Страхотно качество и цветове! :o Статиите са обрани, което е добре, понеже понякога е много досадно да има дълги и скучни текстове, с повече научни факти, отколкото с чисто практически и житейски такива.
Успех!

Неактивен mis_hell

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 218
  • Остави рейтинг: +22/-0
« Отговор #9 -: декември 14, 2016, 03:02:05 pm »
Разкошен сайт! Откакто го отворих, все чета и разглеждам! И на  мен ми се ходи  на планина, много вдъхновяващ за пътешествия! Личи си, че сте роден планинар! Ще споделям в профила си във ФБ статии и снимки от него!

Неактивен Philosopher

• ***VIP***
  • Jr. Member
  • Публикации: 125
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #10 -: август 02, 2017, 11:33:33 am »
Поздравления за сайта. Наистина може да откриеш всичко, което ти е необходимо. Дано не се откажеш и продължиш да го развиваш.

Неактивен Иван Диков

• Jr. Member
  • *
  • Публикации: 117
  • Остави рейтинг: +10/-0
« Отговор #11 -: август 02, 2017, 11:42:50 pm »
Според мен сайтът ви е доста добре изпипан. Не съм професионалист в тази област, а коментирам като човек, който сърфира в нета. Удобно, подредено, умело категоризирано. Само се чудя защо сте избрал синия цвят за водещ, а не зеления, който повечето хора асоциират с природата и планината. Но дори и така изглежда много хубаво. Успех  :)

Неактивен ivaivanova

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #12 -: август 09, 2017, 04:34:18 am »
Мнението ми като не планинар е завидно добро. Още повече че съм го чувала доста пъти и голяма част от приятелите ми в социалните медии ме запознаха с него. Добре подреден. Актуален като централна тема и интригуваш като статии. Аз много харесвам поп ъпс  които се появяват и ангажират още повече вниманието. Футъра е малко скучен, но това не е проблем. Добър сайт!

Неактивен ivonka

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Публикации: 105
  • Остави рейтинг: +8/-0
« Отговор #13 -: октомври 13, 2017, 09:54:59 am »
Това е един наистина добър сайт, както виждам, не съм единствената, която го мисли. Поздравления! Много удобен за ползване, няма нищо, което да е в повече, нито като форматиране, нито като информация. Не съм човек планинар, но много се радвам на хората, които обичат да прекарват времето си там. Смятам, че би им било много полезно ако посетят твоя сайт.
Успех!