Автор Тема: Google Domains  (Прочетена 158 пъти)

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 335
  • Остави рейтинг: +27/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
Google Domains
« -: ноември 16, 2016, 10:08:07 am »
Я, какво открих в нета.

Google Domains

https://domains.google.com/registrar

‎Manage your domains, add or transfer in domains, and see billing history with
Google Domains. Simplified domain management right from your Google
Account.

You appear to be in a country where Google Domains is not yet available. Learn more ...

Някой знае ли нещо повече. Какво гласят тия красавци? Май май ще бутат водещи сили и при домейните.

Неактивен kris44

• Trade Count: (+1)
  • Newbie
  • Публикации: 32
  • Остави рейтинг: +13/-0
Re: Google Domains
« Отговор #1 -: ноември 16, 2016, 11:14:47 am »
Никак не се учудвам! След като откриха услуга за търсене на полети - явно се опитват вече да навлизат във всякакви интернет услуги. Може би и си има нормална причина за това. Преди Google гледаше да оставя хляб на сайтовете, за да им върви рекламирането там. Но след като вече сайтовете не са това което бяха (основният поток от хора все повече "кисне" в социалните медии и техните мобилни приложения, а не търсят "индивидуални" сайтове), то и Google са решили да действат без задръжки.

Неактивен beautyfear

• Global Moderator
  • Trade Count: (+4)
  • Full Member
  • Публикации: 335
  • Остави рейтинг: +27/-0
  • Don't look so stricken. The first shot will kill y
« Отговор #2 -: ноември 16, 2016, 11:47:19 am »
Никак не се учудвам! След като откриха услуга за търсене на полети - явно се опитват вече да навлизат във всякакви интернет услуги. Може би и си има нормална причина за това. Преди Google гледаше да оставя хляб на сайтовете, за да им върви рекламирането там. Но след като вече сайтовете не са това което бяха (основният поток от хора все повече "кисне" в социалните медии и техните мобилни приложения, а не търсят "индивидуални" сайтове), то и Google са решили да действат без задръжки.
Доста добра хипотеза и аргументи. Логиката е абсолютно правилна, ако са решили такава стратегия да използват. Все пак за издръжката си харчат луди пари (разходи)... то и приходи трябва да имат. Аз бих се доверил по-скоро на тях, ако създадат нещо подобно.

Неактивен FreshAir

• Trade Count: (+2)
  • Jr. Member
  • *
  • Публикации: 106
  • Остави рейтинг: +3/-0
« Отговор #3 -: ноември 21, 2016, 11:48:10 pm »
Google продължават да ме изненадват.  :o Кой знае още какво ще измислят. :D
Но определено и аз бих се възползвала от тази услуга, дано скоро е available и за България 8)

Неактивен elemag

• Trade Count: (0)
  • Newbie
  • Публикации: 27
  • Остави рейтинг: +1/-0
« Отговор #4 -: март 02, 2017, 10:43:26 pm »
Google не спят. Определено и аз бих се възползвал. Остава да чакаме.